24 lutego 2020

Droga do doskonałości – wyzwanie Wielkopostne

Oblicza Kobiety

Już za chwilę Wielki Post. Ruszamy z wyzwaniami: Droga do Doskonałości – 40 dni do zmiany, które organizujemy w ramach Oblicza Kobiety. Ich tytuł zaczerpnięty został od św. Teresy od Jezusa, patronki jednego z naszych filarów. Będą one podzielone na 4 części tak jak nasze Filary: Piękna, Mądra, Świadoma, Kobieta Sukcesu i każdej poświęcimy 10 dni. Codziennie w naszych relacjach na instagramie znajdziecie dla siebie zadania, inspiracje i krótkie komentarze.

ZACZYNAMY W ŚRODĘ POPIELCOWĄ 26 lutego 2020 r. LIVEM O GODZ. 20:30 na instagramie! (KLIKNIJ TUTAJ)

Droga do doskonałości

Wspólnie będziemy się zastanawiać co oznacza być kobietą. Przyjrzymy się jej z perspektywy różnych ról społecznych w jakie się codziennie wciela. A przede wszystkim skupimy się na budowaniu relacji z Bogiem. Spójrz na swoje życie z nowej perspektywy. Odnajdziesz w sobie siłę, która pomoże zmierzyć się z trudami codziennych wyzwań. Małymi krokami dotkniesz najskrytszych miejsc Twojej duszy i otworzysz siebie na niezwykłą relację, która przemieni Twoje życie.

Odnajdź własną drogę do swojego serca. Zbuduj pewność siebie. Naucz się dostrzegać własne potrzeby oraz rozwiązywać trudności i problemy. Zobacz jak niezwykłą moc ma wsparcie i siła kobiet.?

Wyzwanie Wielkopostne

Każdego dnia rano na instatories (TUTAJ) znajdziesz treści, które pozwolą Ci odkryć swoje piękno, mądrość, aby odważyć się być sobą. Następnie będziesz mogła je znaleźć na naszej grupie facebookowej (TUTAJ), aby móc wrócić do wybranych treści. Każdego dnia czekać będzie na Was wiadomość z dawką wiedzy, inspiracji i motywacji. Pamiętajcie, aby w trakcie wyzwania oznaczać nas w social mediach hasztagami: #drogadodoskonałości #40dnidozmiany #obliczakobiety oraz koniecznie nasz profil: @obliczakobiety

IV Filary

Przez kolejne 10 dni będziemy poświęcać się tematyce jednemu z naszych filarów. Zaczniemy od odkrywania Twojego piękna wewnętrznego oraz zewnętrznego. Następnie przyjrzymy się z bliska Twoim pasjom i zainteresowaniom, aby znaleźć klucz do ich realizacji. Nauczymy się jak podejmować decyzję i wcielać je realnie w nasze życie. Na koniec sama zobaczysz jak niezwykłą, wyjątkową i niepowtarzalną Kobietą jesteś. Jedyną i wybraną do realizacji niesamowitych rzeczy.

Wyzwanie na Wielki Post – Droga do Doskonałości

Prosto z kawiarni Agere Contra najnowsze wiadomości.Ruszamy z wyzwaniami Wielkopostnymi Droga do Doskonałości ich tytuł zaczerpnięty został z Księgi Mojego Życia św. Teresu od Jezusa. Będę one podzielone na 4 części tak jak nasze Filary: Piękna, Mądra, Świadoma, Kobieta Sukcesu i każdej poświęcimy 10 dni. Codziennie w naszych relacjach (będą one wrzucane przede wszystkim na instastories) znajdziecie dla siebie zadania, inspiracje i krótkie komentarze.Od marca zaczynamy z cyklem warsztatów dla kobiet. Każdy będzie poświęcony jednej z naszych patronek. Pierwsze z nich 6-8 marca 2020 r. Wyzwolona, aby miłować prawdziwie – szkolenie dla kobiet w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku. Przygotowują one nas do Formacji Lidera Biznesu, którą zaczynamy we wrześnie.A to wszystko, aby w grudniu wspólnie wziąć udział w Święcie Kobiet – wyjątkowym wydarzeniu jakiego jeszcze nie było! Do zobaczenia w internecie i na naszych spotkaniach!

Opublikowany przez Oblicza kobiety Piątek, 21 lutego 2020

Idziemy drogą do świętości

Od marca zaczynamy cykl warsztatów dla kobiet w ramach Oblicza kobiety. Każdy będzie poświęcony jednej z naszych patronek. Pierwsze z nich 6-8 marca 2020 r.Wyzwolona, aby miłować prawdziwie – szkolenie dla kobiet w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku. Przygotowują one nas do Formacji Lidera Biznesu, którą zaczynamy we wrześniu. A to wszystko, aby w grudniu wspólnie wziąć udział w Święcie Kobiet – wyjątkowym wydarzeniu jakiego jeszcze nie było!


Oblicza Kobiety

Niech świat na nowo odkryje piękno kobiety!

Powiązane treści