1 marca 2021

Marcowa ramówka wydarzeń dla Kobiet

Oblicza Kobiety

Startujemy z marcową ramówką! Nowy miesiąc, nowe wyzwania, nowe propozycje przygotowane specjalne z myślą o Was. Zapoznajcie się z naszą ofertą.

Kobieta Biznesu

Naszym celem jest wspieranie rozwoju przedsiębiorczości wśród kobiet, zarówno na płaszczyźnie osobistej jak i zawodowej. Kobieta Biznesu pomoże Ci odkryć swoje powołanie życiowe, zbudować swoją osobistą markę, odnaleźć się na rynku pracy, dostarczy odpowiednie narzędzia do osiągnięcia Twojego sukcesu.

Temat naszego spotkania: Jak nie bać się założyć własny biznes?

3 marca godz.20:00 transmisja na żywo na naszych profilu facebookowym

Będziemy gościć ks. Przemysława Króla – przez ponad dziesięć lat służy ludziom biznesu, organizując spotkania, rekolekcje i konferencje Duszpasterstwa Przedsiębiorców „Talent”. Na płaszczyźnie naukowej zajmuje się katolicką nauką społeczną, jego praca doktorska dotyczyła moralności podatkowej.

Babskie Pogaduszki

Pozwól sobie na chwilę przyjemności tylko dla siebie. Wspólnie razem z nami wejdź do świata pełnego kobiecego wdzięku. Odnajdź własną drogę do swojego serca.

Temat naszego spotkania: Jakie sekrety skrywają kobiety?
11 marca godz.20:00 transmisja na żywo na naszych profilu facebookowym

To będzie wyjątkowe spotkanie, gdzie w gronie kobiet, które tworzą nasz projekt porozmawiamy: o kobiecości, opowiemy o naszych tęsknotach serca, podzielimy się sekretami jakie skrywają kobiety przed światem, pokażemy co oznacza siła i wsparcie kobiet, zainspirujemy, aby iść za głosem serca i realizować swoje marzenia, poznamy się z Wami bliżej.

Spotkania z kultura

Tym co nas tworzy, uwrażliwia na świat i pozwala go poznać jest nasza kultura. Będziemy uwrażliwiać się na sztukę, poszukiwać tego co jest w niej kobiece, delikatne i piękne jak my same. Spróbujemy spojrzeć na świat z innej perspektywy, z punktu widzenia nie tylko odbiory, ale też twórcy.

Temat naszego spotkania:To mi w duszy gra 
13 marca godz.10:00 transmisja na żywo na naszych profilu facebookowym

Naszym gościem specjalnym będzie Małgorzata Hutek -nagrała dwie autorskie, wokalne płyty, debiutancką Grounded in Love z Nikolą Kołodziejczakiem oraz Psalmy wraz z Dominikiem Wanią i kwartetem jazzowym Atom String Quartet. W 2017 nagrała płytę do muzyki czeskiej trębaczki jazzowej Stepanki Balcarovej „Life and Happiness of Julian Tuwim”, która zawierała 9 utworów do wierszy polskiego poety. Album otrzymał nominacje do Aniołów Jazzowych.

Historie mojego życia

To spotkania z wyjątkowymi kobietami, które na codzień dokonują heroicznych czynów. Podzielą się one z nami swoją historią oraz opowiedzą jak pokonują trudności i są spełnionymi kobietami.

Temat naszego spotkania:Kapłan inny niż wszyscy
16 marca godz.20:00 transmisja na żywo na naszych profilu facebookowym

Zbliża się pierwsza rocznica śmierci Kapłana, które przemieniał serca mnóstwa osób. Ksiądz Piotr Pawlukiewicza w właściwym sobie stylu mówił o Bogu i życiu -przystępnie, zabawnie, a kiedy trzeba – prosto z mostu. W tym szczególnym czasie porozmawiamy o wspomnieniach Ewy Wiśniewskiej blisko z nim związanej , które nagrywała jego konferencje, a następnie publikowała w internecie.

Duchowość Kobiety

W ciszy swojego serca odkryjesz sens oraz cel swojego życia. Odnajdziesz tu siłę, która pomoże zmierzyć się z trudami codziennych wyzwań. Małymi krokami dotkniesz najskrytszych miejsc w Twojej duszy i otworzysz siebie na niezwykłą relację, która przemieni Twoje życie.

Temat naszego spotkania:Intymność Kobiety
22 marca godz.20:00 transmisja na żywo na naszych profilu facebookowym

A na czas Wielkiego Postu ⏰

? codziennie w stories komentarz do jednej stacji
? w każdy piątek o 15:00 na żywo Koronka do Bożego Miłosierdzia
? 26 marca na żywo transmitowana Droga Krzyżowa dedykowana do Kobiet.

Randkowanie nigdy nie było tak proste

Oprócz tego wystartowały spotkania online w ramach Chrześcijańscy Single oraz PORTAL RANDKOWY (na razie w wersji beta, ale rozwija się jak burza).

www.chrzescijanscysingle.pl

Liczymy na Twoje wsparcie!

Jak dobrze wiecie nasze materiały są darmowe. Naszym celem jest DOBRO i WSPARCIE KOBIET! Naszą misją jest, aby każda odkryła swoje piękno, potencjał i mądrość oraz szła odważnie przez życie realizując swoje marzenia.

? Jeśli chcesz pomóc nam rozwinąć nasz projekt zostań naszym PATRONEM: www.patronite.pl/obliczakobiety

❤️ Każda kobieta zasługuje na szacunek i wsparcie. Każda kobieta zasługuje na miłość. ❤️

Potrzeba konkretnej i realnej pomocy dla Kobiet! My podejmujemy się jej realizacji. #wybierammiłość


Oblicza Kobiety

Niech świat na nowo odkryje piękno kobiety!

Następny wpis

Powiązane treści