Wydarzenie

Kapłan inny niż wszyscy

Historie mojego życia

To spotkania z wyjątkowymi kobietami, które na codzień dokonują heroicznych czynów. Podzielą się one z nami swoją historią oraz opowiedzą jak pokonują trudności i są spełnionymi kobietami. ?
Temat spotkania:

Kapłan inny niż wszyscy

Zbliża się pierwsza rocznica śmierci Kapłana, które przemieniał serca mnóstwa osób. Ksiądz Piotr Pawlukiewicza w właściwym sobie stylu mówił o Bogu i życiu -przystępnie, zabawnie, a kiedy trzeba – prosto z mostu.
W tym szczególnym czasie porozmawiamy o wspomnieniach Ewy blisko z nim związanej , które nagrywała jego konferencje, a następnie publikowała w internecie.

Gość specjalny:

Ewa Wiśniewska

zawodowo związana z ochroną zdrowia, prawnik, wykładowca akademicki i działaczka społeczna. Od ok. 10 lat zaangażowana w promowanie myśli ks. Piotra Pawlukiewicza, którego też znała osobiście. Autorka stron Kazania inne niż wszystkie z fragmentami kazań księdza oraz Dopóki Walczysz – serwisu z wszelkimi możliwymi materiałami dotyczącymi działalności tego kapłana. Zna jego nauczanie jak nikt inny – spędziła tysiące godzin na słuchaniu konferencji, przygotowywaniu jego cytatów, czy nagrań.

Spotkanie poprowadzi:

Ewa Sztreker

jurystka, twórczyni projektu Oblicza kobiety, absolwentka Szkoły Liderów Nowej Ewangelizacji na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie. Związana z duchowością ignacjańską, św. Josemaria Escriva oraz olbrzymia fanka św. Teresy od Jezusa. Tworzyła takie inicjatywy jak: Modna Katoliczka, Skrzydlaty Sandał czy Niepokonani. Razem z tatą i bratem od 2013 r. prowadzą Fundację Wiara w Biznesie. Przeprowadziła ponad 50 spotkań dla kobiet, w których wzięło udział cztery kobiet. Prowadzi ogólnopolskie badania związane z sytuacją kobiet na rynku pracy oraz duchowymi potrzebami kobiet. Dusza przedsiębiorcy z sercem prospołecznym. Marzycielka, zakochana w powieściach historycznych oraz prawniczych. Autorka bloga Powołana do buntu.
? Spotykamy się na naszym profilu na facebooku ? Oblicza Kobiety ? i będziemy z Wami ? na żywo.
⏰ 16 marca 2020 r. (wtorek) godz. 20:00
? Zapraszamy Was do wspólnej rozmowy!
? Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte, nie obowiązują na nie zapisy
? Jeśli chcesz pomóc nam rozwinąć nasz projekt zostań naszym PATRONEM: www.patronite.pl/obliczakobiety
To wydarzenie już się odbyło. Nie można się na nie zapisać.
Gdzie: online
Kiedy: 16 marca 2021; 20:00:00
Do kiedy: 16 marca 2021; 21:00:00
Organizator: Oblicza Kobiety

Cena: bezpłatne Zobacz to wydarzenie na Facebooku