Wesprzyj nas

Podjęłyśmy się wyzwania, aby stworzyć przestrzeń dla kobiet, gdzie naszą misją jest odkrywanie ich piękna, mądrości oraz swoich możliwości, ukazując równocześnie znaczenie i rangę kobiety we współczesnym świecie. W ramach naszych działań pomagamy kobietom odkryć swój potencjał, aby lepiej mogły się realizować i spełniać swoje marzenia.

Z pomocą oferowanych przez nas narzędzi pokazujemy jak można to zrobić w prosty, przyjazny i skuteczny sposób.

Organizujemy spotkania wspomagające zarówno rozwój osobisty, duchowy jak i zawodowy. Pragniemy pokazywać jak łączyć życie zawodowe z rodzinnym.

Zajmujemy się zarówno odkrywaniem zewnętrznego jak i wewnętrznego piękna, które drzemie w każdej kobiecie. Pomagają nam w tym osoby z dużym doświadczeniem i wiedzą, najlepsi profesjonaliści i eksperci, których zapraszamy na nasze spotkania. Zależy nam bardzo na jak największym dotarciu do kobiet z naszym programem, dlatego większość naszych wydarzeń ma charakter bezpłatny.

Tworzymy portal, który będzie narzędziem do rozwoju, olbrzymią dawką inspiracji, miejscem zdobycia solidnej wiedzy oraz wsparcia poprzez kącik z możliwością zadawania pytań ekspertom.

Chcemy dać kobietom narzędzia, które pozwolą im osiągnąć sukces!

Na rozwijanie naszych działań potrzebujemy środków finansowych, które pozwolą nam zrealizować nasze plany. Zawracamy się do Ciebie z ogromną prośbą – wesprzyj nas i nasze działania.
Przed nami wiele wyzwań, mnóstwo pracy, nieprzespanych nocy, ale każda z nas mocno wierzy, że się uda i jest pełna zapału. W przygotowania do naszych wydarzeń wkładamy całą swoją pasję i energię. Obiecałyśmy sobie, że mimo wielu trudności nie poddamy się i będziemy walczyć do końca. Zapewniamy, że damy z siebie jak najwięcej i będziemy się modlić za każdą osobę, która nas wesprze, o wszelkie potrzebne łaski dla niej. Dziś to my prosimy Was o pomoc, ale w przyszłości sami będziemy wspierać Was w Waszych działaniach .

Jeśli równie mocno co my wierzycie, że to możliwe, będziemy bardzo wdzięczne za pomoc – zarówno tę modlitewną jak i finansową. Za wszystkich naszych darczyńców pragniemy zamówić Mszę Świętą.

Jeśli podoba Ci się nasza inicjatywa wyślij nawet złotówkę – ona będzie dla nas będzie cenniejsza od złota.

Wpłaty można dokonać bezpośrednio na Fundację Wiara w Biznesie.

Numer konta: 21 1020 3974 0000 5902 0293 0337
z dopiskiem: Darowizna na cele statutowe.

ul. Szulborska 3/5 lok. 119, 01-104 Warszawa
NIP: 9562311862
REGON: 361778984
KRS: 0000563181