17 lutego 2021

Na początku wszystko było małe

Oblicza Kobiety
Niepostrzeżenie i trochę zaskakująco nadszedł kolejny Wielki Post. Czas wyrzeczeń i przygotowania się do tego najważniejszego tygodnia w roku – WIELKIEGO TYGODNIA. Czy wiesz już jak chcesz przeżyć ten czas?

Jak wejść w Wielki Post?

A to najważniejsze punkty, które mogą być dla Was wskazówką:
1️⃣ Znajdź to co Ciebie najbardziej uwiera i przeszkadza. Nazwij to i podejmij trud umartwienia. Zacznij od małych rzeczy i wybierz jedną np. każdego dnia codziennie zmówię tylko jedno Zdrowaś Mario. Wybierz to co pozwoli Ci wytrwać i wyrobić dobry nawyk. Kropla drąży skałę, nie siłą, ale ciągłym kapaniem.
3️⃣ Pamiętaj, aby to było coś istotnego dla Ciebie – niewidoczne dla innych. Ty znasz siebie najlepiej i sama widzisz jak duże postępy robisz. To ma być Twoje z korzyścią dla Ciebie.
3️⃣. Wyzbyj się z egoizmu, czyli zrezygnować z siebie. Ze swoich przywiązań do tego co przynosi mi niekorzyść, z pragnien tego świata do luksusu, sławy i pieniędzy. Zrezygnować, aby odkryć istotę naszego życia, czyli czystą, nieskalaną MIŁOŚĆ.
Jeśli zastanawiasz się jak dobrze przeżyć ten czas polecamy lekturę tekstu sprzed roku ->

Co przygotowałyśmy dla nas ten czas w ramach Oblicza Kobiety?

A my mamy dla Was kilka propozycji.?
? codziennie w stories będzie krótka myśl do jednej Stacji Krzyżowej
? w piątki o godz. 15:00 na żywo wspólna modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia zarówno na facebooku oraz instagramie
? wyzwanie Droga do doskonałości – 40 dni do zmiany (wszystkie materiały z zeszłego roku zapisałyśmy na nasze grupie na facebooku )
? niespodzianka* – secret projekt! ❤ (musimy dograć jeszcze kilka kwestii i niebawem odsłonimy kulisy. Dla rozbudzenia Wasze ciekawości dodamy, że będzie mieć ona wymiar muzyczny ?)

Oblicza Kobiety

Niech świat na nowo odkryje piękno kobiety!

Powiązane treści