19 stycznia 2021

7 sposobów jak wyznaczać swoje granice

Tomasz Sztreker

W każdej relacji kluczowe jest ustalenie zasad. Warto jest je zrobić oraz się ich trzymać. Jednak co w sytuacji, gdy któraś ze stron je przekroczy? Czy umiesz powiedzieć drugiej osobie: nie?

7 sposobów jak wyznaczać swoje granice 

Które granice są faktycznie nam potrzebne? Wyznaczanie granic może spowodować opór – jak sobie z tym radzić? Jakie są rodzaje granic?
Naucz się jak wyznaczać swoje granice oraz respektować czyjeś. Poznaj wrażliwe miejsca, które gdy zostaną przekroczone mogą przynieść szkodę i zaszkodzić Waszej relacji. Zobacz co zrobić, aby nie popełnić błędu, który zaważy na kontynuacji Waszej znajomości.

Jeśli nie zadbasz o swoje potrzeby i ich nie zaspokoisz, nie zatroszczysz się w pełni o potrzeby innych. Dlatego nie bój się stawiać jasnych i wyraźnych granic oraz zobacz ich je przestrzegać.

Koniec bycia singlem

To przestrzeń, gdzie zdobędziesz dawkę olbrzymiej merytorycznej wiedzy. Dowiesz się jak budować relację, otrzymasz niezwykłe wsparcie oraz znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Ciebie pytania na temat związków. Zdobędziesz impuls do działania i nabierzesz nowej perspektywy. W każdą niedziele na kanale youtube  nowy odcinek Koniec bycia single, który prowadzi Tomasz Sztreker.

 

 

 


Tomasz Sztreker

Prezes Polskiej Akademii Biznesu, absolwent Szkoły Głównej Handlowej oraz Akademii Teatralnej w Warszawie. Jest autorem artykułów z dziedziny biznesu i rozwoju osobistego. Pracował w TVN CNBC, I Programie Polskiego Radia, a także Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Teatrze Narodowym. Był producentem teatralnym. Ma za sobą kilka tysięcy godzin pracy jako trener, ponad trzysta godzin jako coach oraz około 100 przeprowadzonych konsultingów biznesowych. Organizator wielu konferencji biznesowych. Współtworzy audycję na temat etyki biznesu w Radio Plus. Interesuje się połączeniem nauki i religii oraz teatrem. Właściciel chrześcijańskiej kawiarni "Agere Contra" w Warszawie.

Powiązane treści