Wydarzenie

Wyzwolona, aby miłować prawdziwie – szkolenie dla kobiet

?? Wyzwolona, aby miłować prawdziwie ??

Zapraszamy wszystkie przedstawicielki płci pięknej na niezwykłe szkolenie w ramach projektu: Duchowość kobiety organizowanego przez Oblicza kobiety. ?

Zaczynamy cykl szkoleń, gdzie pokazujemy piękno, mądrość i znaczenie kobiet. Wspólnie odkrywamy potencjał i możliwości kobiet, aby odważnie kroczyły przez życie realizując swoje marzenia.??

Termin:

? 20 – 22 marca 2020 r.

Miejsce:

Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku zwane też Betlejem Miłosierdzia Bożego. Miejsce objawień Jezusa Miłosiernego jakie miała otrzymać św. Siostra Faustyna Kowalska ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia. Tu 22 lutego 1931 roku s. Faustyna miała wizję Jezusa, który kazał jej namalować obraz Miłosierdzia Bożego i zażądał ustanowienia święta Miłosierdzia Bożego.

Czekają na Was konferencje tematyczne, warsztaty, Msza Święta, Adoracja, indywidualna modlitwa, integracja. Będą nam towarzyszyć zarówno kobiety z Biblii oraz charyzmatyczne Święte.

Jan Paweł II bardzo mocno podkreślał “GENIUSZ KOBIETY” i jej niezwykłą rangę we współczesnym świecie, a jednak coraz więcej kobiet czuję się zagubionych. Coraz ciężej jest łączyć życie codzienne z wyznawanymi wartościami. Każdego dnia zmagamy się z dylematami i wątpliwościami, które piętrzą się w naszej głowie. Coraz częściej tworzymy obraz Pana Boga dostosowując go do swoich potrzeb. Czy faktycznie nauczanie Kościoła jest przestarzałe i nieadekwatne do realiów,a może zawiera w sobie ponadczasową mądrość i głębie? Jak odnaleźć się we współczesnym świecie będąc wiernym wyznawanym wartościom? Jak odkrywać swoją kobiecość nie przejmując roli mężczyzny? Jak nauczyć się zaufania Bogu i zawierzenia mu swojego życia? W jaki sposób odkrywać swoją życiową drogę? Jak budować relację z Bogiem? Jak odkrywać swoją kobiecość i czuć się prawdziwie spełnioną kobietą?

Zapewniamy trzy opcje uczestnictwa w rekolekcjach:

? Wariant 1: z noclegiem, wyżywieniem oraz materiałami rekolekcyjnymi – 369 zl
? Wariant 2: bez noclegu, z wyżywieniem oraz materiałami rekolekcyjnymi – 247 zł

Wspólnie odkryjmy czym jest duchowość kobiety! ??

Czekają na Was:

? 6 konferencji tematycznych
? 3 dni inspiracji i wspólnych rozmów
? warsztaty, gdzie będziemy szukać indywidualnych rozwiązań
? materiały ćwiczeniowe
? historie niezwykłych kobiet
 

Przez udział w szkoleniu:

?nauczysz się realizować własne marzenia
?będziesz szła pewnie przez życie, wiedząc jaki chcesz osiągnąć cel
?znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytania
?będziesz budować relacje o jakich marzysz
?odważnie zaczniesz kroczyć przez życie

Tematyka konferencji:

  • Moja Księga Życia
  • Poczucie pewności pośrodku morza wątpliwości
  • Wewnętrzne pokusy i trudy
  • Wyzwolona, aby miłować prawdziwie
  • Relacje kluczem do sukcesu
  • Droga do doskonałości

Tylko szczęśliwa i spełniona kobieta jest w stanie obdarzyć szczęściem ludzi wokół siebie. Wyznacz swoją własną, indywidualną drogę do świętości. Krocz śmiało przez życie.

Szkolenie poprawidzi:
Ewa Sztreker – jurystka, twórczyni projektu Oblicza kobiety, absolwentka Szkoły Liderów Nowej Ewangelizacji na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie. Związana z duchowością ignacjańską, św. Josemaria Escriva oraz olbrzymia fanka św. Teresy od Jezusa. Tworzyła takie inicjatywy jak: Modna Katoliczka, Skrzydlaty Sandał czy Niepokonani. Razem z tatą i bratem od 2013 r. prowadzą Fundajcę Wiara w Biznesie.  Przeprowadziła ponad 50 spotkań dla kobiet, w których wzięło udział tysiąc kobiet. Jest członkiem Krajowej Rady Duszpasterskiej ds Kobiet. Prowadzi ogólnopolskie badania związane z sytuacją kobiet na rynku pracy oraz duchowymi potrzebami kobiet. Dusza przedsiębiorcy z sercem prospołecznym. Katoliczka z przywiązaniem do tradycji. Marzycielka, zakochana w powieściach historycznych oraz prawniczych. Autorka bloga: powołanadobuntu.pl

Szczegółowy plan szkolenia otrzymują uczestniczki po zapisaniu się.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem i polityką prywatności: http://obliczakobiety.pl/regulaminy/regulamin-2/

To wydarzenie już się odbyło. Nie można się na nie zapisać.
Gdzie: Płock
Kiedy: 6 marca 2020; 17:00:00
Do kiedy: 8 marca 2020; 15:00:00
Organizator: Oblicza Kobiety

Cena: 247zł - 369zł Zobacz to wydarzenie na Facebooku Zobacz na dużej mapie