Duchowość kobiety

Jan Paweł II bardzo mocno podkreślał „Geniusz kobiety” i jej niezwykłą rangę we współczesnym świecie, a jednak coraz więcej kobiet czuję się zagubionych. Coraz trudniej jest łączyć życie codzienne z wyznawanymi wartościami. Każdego dnia zmagamy się z dylematami i wątpliwościami, które piętrzą się w naszej głowie. Coraz częściej tworzymy obraz Pana Boga dostosowując go do swoich potrzeb. Czy faktycznie nauczanie Kościoła jest przestarzałe i nieadekwatne do realiów, a może zawiera w sobie ponadczasową mądrość i głębię? Jak odnaleźć się we współczesnym świecie pozostając wiernym wyznawanym wartościom? Jak odkrywać swoją kobiecość nie przejmując roli mężczyzny? Jak nauczyć się zaufania Bogu i zawierzenia Mu swojego życia? W jaki sposób odkrywać swoją życiową drogę? Jak budować relacje z Bogiem? Jak zdefiniować duchowość kobiety? Jak odkrywać swoją kobiecość i czuć się prawdziwie spełnioną kobietą?

Odnajdź sens swojego życia

W ciszy swojego serca odkryjesz cel oraz sens życia. Odnajdziesz tu siłę, która pomoże zmierzyć się z trudami codziennych wyzwań. Znajdziesz odpowiedzi na nurtujące pytania, własny klucz do swojego serca, który pomoże Ci wyznaczyć Twoją drogę.

Powołane do szczęścia

Tylko szczęśliwa i spełniona kobieta jest w stanie obdarzyć szczęściem ludzi wokół siebie. Wyznacz swoją własną, indywidualną drogę do świętości. Krocz śmiało przez życie.

Rola kobiety

Wspólnie będziemy się zastanawiać co oznacza być kobietą. Przyjrzymy się jej z perspektywy różnych ról społecznych w jakie się codziennie wciela. A przede wszystkim skupimy się na budowaniu relacji z Bogiem. Na tej drodze będą nam towarzyszyć zaskakujące postacie biblijne, charyzmatyczne święte, pierwsi ojcowie Kościoła, odważni prorocy i wielu innych. Spójrz na swoje życie z nowej perspektywy. Odnajdziesz w sobie siłę, która pomoże zmierzyć się z trudami codziennych wyzwań. Małymi krokami dotkniesz najskrytszych miejsc Twojej duszy i otworzysz siebie na niezwykłą relację, która przemieni Twoje życie.