8 maja 2020

Kobieta sukcesu – jak łączyć macierzyństwo z pracą

Oblicza Kobiety

Kolejne spotkanie w ramach akcji #zostańwdomuidziałaj gdzie spotykamy się z różnymi kobietami i rozmawiamy na tematy nam bliskie, bliskie naszemu sercu.

Jak łączyć macierzyństwo z pracą?

Przed współczesną kobietą stoi duże wyzwanie – kariera czy rodzina? A najlepiej jak znajdziesz złoty środek łączący obie strefy, będąc przy tym kobietą pełną pasji, z wyglądem modelki, czasem dla przyjaciółek, wsparciem dla męża i wychowując dzieci w najnowszym trendzie dietetycznym. Doba ma 24 godziny, a my musimy być perfekcyjne – jaki jest Twój sposób na ogarnięcie?

Kobieta Sukcesu

Współczesny świat oczekuje od nas spektakularnych dokonań w blasku fleszy, których potwierdzeniem będzie sytuacja materialna. Sukcesem jest sława, bogactwo, chwała w oczach ludzi. W rzeczywistości sukces to nic innego jak synonim drogi do świętości. Rodzi się on w ciszy i ma wymiar indywidualny. Jesteś powołana do realizacji konkretnego zadania, którego nikt za Ciebie nie zrealizuje. Odkryj swoje powołanie i idź ku świętości jako prawdziwa kobieta sukcesu.

Weronika Kostrzewa – nasz gość specjalny

O sukcesie kobiet i łączeniu płaszczyzny macierzyństwo a praca porozmawiam z naszym wyjątkowym gościem Weroniką Kostrzewą – dziennikarką, vlogerką, a przede wszystkim żoną i mamą. Prowadzi niedzielną audycję „Kościół Wydarzenia Komentarze” w Radiu Plus.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Kobieta sukcesu – jak łączyć macierzyństwo z pracą?

Kobieta sukcesu – jak łączyć macierzyństwo z pracą?Gość specjalny @Weronika Kostrzewat

Opublikowany przez Oblicza Kobiety Piątek, 8 maja 2020

 


Oblicza Kobiety

Niech świat na nowo odkryje piękno kobiety!

Powiązane treści