27 marca 2020

Zostań w domu i działaj!

Oblicza Kobiety

Wyzwania są po to, aby nas zmieniać. Trudności są szansą, aby móc dostrzec to co w życiu jest najważniejsze i docenić to. Podjęliśmy decyzję, że nie odwołujemy naszych spotkaniach a wszystkie przenosimy do formuły online. Zgodnie z naszymi zapowiedziami mamy już gotowy harmonogram spotkań online do końca kwietnia. Wierzymy, że szybciej powrócimy do spotkań stacjonarnych, jednak chcemy wprowadzić część z nich na stałe do naszego harmonogramu działań.

Zostań w domu i działaj

Ruszamy z akcją #zostańwdomuidziałaj . Zapraszamy Was do naszych domów – to właśnie tutaj będziemy się spotykać i łączyć z prelegentami z całej Polski w ramach #obliczakobietyonline . W babskim gronie będziemy rozmawiać o tym co jest dla nas ważne, o naszych marzeniach, o trudnościach z jakimi się zmagamy. Wspólnie będziemy odkrywać potencjał kobiet, ich wartość i znaczenie we współczesnym świecie.

Ruszamy z akcją #zostańwdomuidziałaj ?Zapraszam Was do swojego domu, to właśnie tutaj będziemy się spotykać i łączyć z prelegentami z całej Polski w ramach #obliczakobietyonline .?Wprowadzamy ją już na stałe do naszego harmonogramu działań, nie ważne od długości trwania kwarantanny.?W babskim gronie będziemy rozmawiać o tym co jest dla nas ważne, o naszych marzeniach, o trudnościach z jakimi się zmagamy. Wspólnie będziemy odkrywać potencjał kobiet, ich wartość i znaczenie we współczesnym świecie.? Zaczynamy od poniedziałku 30 marca 2020 r.Poranek piękna – jak dobrze zacząć dzień? (spotkanie online)1 kwietnia 2020 r. Biznes plan – dobrze zaplanuj swoją strategię (spotkanie online)3 kwietnia 2020 r. Chrześcijański wymiar sukcesu (spotkanie online) .Koniecznie przekaż tę informację kobietom, które znasz i są w Twoim najbliższym otoczeniu.?Wspólnie stwórzmy wyjątkowe miejsce dla kobiet w sieci.?

Opublikowany przez Oblicza kobiety Piątek, 27 marca 2020

Oblicza Kobiety online

Dużo w nas ekscytacji, ponieważ to dla nas nowa przestrzeń działania. Jednak Wasze wsparcie, motywacja i spora lista tematów do poruszenia, które otrzymałyśmy od Was niezwykle nas mobilizuje. Na razie prezentujemy tylko najbliższy tydzień, ale już za chwilę poinformujemy o pozostałych wydarzeniach, terminach i gościach specjalnych.

W znacznej większości będą mieć one formę transmisji na żywo na naszym profilu na facebooku Oblicza kobiety. Jednak nie wykluczamy też innych form, które obecnie testujemy.

30 marca 2020 r. (poniedziałek) godz. 9:30
?Poranek piękna – jak dobrze zacząć dzień? (spotkanie online)

1 kwietnia 2020 r. (środa) godz. 20:00
?Biznes plan – dobrze zaplanuj swoją strategię (spotkanie online)

3 kwietnia 2020 r. (piątek) godz. 18:30
?Chrześcijański wymiar sukces (spotkanie online)

Dodatkowo zapraszamy Was do wspólnej modlitwy przez cały Wielki Tydzień o godz. 15:00
?Koronka do Bożego Miłosierdzia przez cały Wielki Tydzień na żywo

Magazyn dla odważnych Kobiet

Pamiętacie jak opowiadałyśmy na naszych spotkaniach, że szykujemy się do wydania e-magazynu dla kobiet pod koniec wiosny? Niestety obecna sytuacja bardzo pokrzyżowała nasze plany budżetowe… Jednak mamy olbrzymie pragnienie, aby spróbować to przyśpieszyć i wydać pierwszy numer już niebawem. Podjęliśmy decyzję, aby zmobilizować wszystkie nasze zasoby i wypuścić pierwszy numer najszybciej jak się da. Już 1️⃣0️⃣ z Was zgłosiło się do nas, aby zaangażować się w tworzenie tego projektu. To jest coś niesamowitego.?

Jeśli chciałabyś z nami włączyć się w tworzenie tego dzieła jako autorka tekstów albo specjalizujesz się w marketingu i chciałabyś z nami stworzyć pismo dla kobiet z wartościami, to koniecznie odezwij się na adres mail: magazyn@obliczakobiety.pl . Stwórzmy razem kobiece miejsce w internecie. Już teraz szykujemy dla Was szereg tekstów, które będą dla Was inspiracją i wsparciem oraz dostarczą rozrywki. Wspólnymi siłami pokonamy wszystkie trudności (również te finansowe).?

Przekaż informacje innym

Bardzo prosimy Was o pomoc i zaangażowanie. Przekażcie koniecznie informacje koleżankom, mamie, siostrze, znajomym. Zapraszajcie do wydarzeń, udostępniajcie dalej. Pomóżcie nam dotrzeć z informacją do jak największej ilości kobiet. Bardzo liczymy na Wasze wsparcie i zaangażowanie.

Razem dobrze wykorzystamy ten czas.

P.S. A tak wyglądał nasz pierwszy historyczny live w ramach Babskie pogaduszki.

Życie z pasją

Życie z pasją – Babskie pogaduszki zapraszamy na spotkanie 🙂

Opublikowany przez Oblicza kobiety Czwartek, 19 marca 2020


Oblicza Kobiety

Niech świat na nowo odkryje piękno kobiety!

Powiązane treści