27 sierpnia 2020

Oblicza Kobiecości

Ewa Sztreker
Kobiecość jest dziś odmieniana przez przypadki. Można znaleźć gotowe listy cech, które składają się na to jaką kobietą powinno się być.
 
Jedni uważają, że kobiecość zarezerwowana jest tylko dla wybranych i trzeba się z tym czymś urodzić. Chodzą też słuchy, że to kwestia wypracowania w sobie pewnych atrybutów. Jaka jest prawda?
 
Czym jest kobiecość? Czy można ją zdefiniować? Czy kobiecość jest dla każdej z nas? Czy kobietą jestem tylko w pełnym makijażu, szpilkach oraz sukience? Czy w dresie sprzątając mieszkanie również można czuć się kobiecość?
 
Zapraszamy na spotkanie z Eweliną Heine i Ewą Sztreker.

Oblicza Kobiecości

Kobiecość jest dziś odmieniana przez przypadki. Można znaleźć gotowe listy cech, które składają się na to jaką kobietą powinno się być. Jedni uważają, że kobiecość zarezerwowana jest tylko dla wybranych i trzeba się z tym czymś urodzić. Chodzą też słuchy, że to kwestia wypracowania w sobie pewnych atrybutów. Jaka jest prawda?Czym jest kobiecość? Czy można ją zdefiniować? Czy kobiecość jest dla każdej z nas? Czy kobietą jestem tylko w pełnym makijażu, szpilkach oraz sukience? Czy w dresie sprzątając mieszkanie również można czuć się kobiecość?Zapraszamy na spotkanie z Eweliną Heine i Ewą Sztreker.

Opublikowany przez Oblicza Kobiety Środa, 26 sierpnia 2020


Ewa Sztreker

Jurystka z duszą przedsiębiorcy i sercem prospołecznym. Katoliczka z przywiązaniem do tradycji. Marzycielka, zakochana w powieściach historycznych oraz prawniczych. Autorka bloga: powołanadobuntu.pl oraz twórczyni projektu Oblicza kobiety. W wolnych chwilach uwielbia długie filozoficzne rozmowy.

Powiązane treści