4 września 2020

Niezbędnik każdej chrześcijańskiej rodziny

Oblicza Kobiety

Wyczekiwana od dawna nowość na rynku wydawniczym już jest dostępna! „Ewangelia dla dzieci 2021″.

Ta książka to zaproszenie, aby pokazać dzieciom Pismo Święte jako księgę fascynującą i niezwykłą! Pomóc rodzicom, nauczycielom i katechetom w prowadzeniu z dziećmi rozmów na tematy biblijne. Mamy nadzieję, że stanie się ulubioną niedzielną lekturą rodzin pogłębiających słowo Boże skierowane podczas Mszy św. do jej uczestników. Jest też znakomitym prezentem na Pierwszą Komunię Świętą. Zapraszamy całe rodziny, aby zabrały dzieci w inspirującą podróż, na której spotkają, poznają i pokochają Pana Jezusa.

Niezbędnik każdej chrześcijańskiej rodziny

Niezbędnik każdej chrześcijańskiej rodziny w poznawaniu słowa Bożego, zrozumieniu niedzielnej Eucharystii i we wspólnym przeżywaniu roku liturgicznego. Zapraszamy całe rodziny, aby zabrały dzieci w inspirującą podróż, na której spotkają, poznają i pokochają Pana Jezusa!

Napisana w odpowiedzi na prośby i sugestie czytelników niezwykle cenionej serii „Ewangelia. Droga, Prawda i Życie”Treść czytań na wszystkie niedziele i święta 2021 roku przeżywana i interpretowana przez bliźniaków, Zuzię i Antka, którzy Pana Jezusa kochają, lubią, myślą o Nim, zadają Mu mnóstwo pytań i – chcą Go coraz lepiej poznać.

Dlaczego Pan Jezus tak narozrabiał w świątyni ???

No właśnie, dlaczego? – Antek nie wiedział i zapytał Zuzię, swoją siostrę bliźniaczkę.
Zuzia i Antek to bohaterowie nowej, właśnie wydanej przez Edycję Świętego Pawła książki „Ewangelia dla dzieci 2021″.

Niedzielne przygody z Pismem Świętym kończą się zagadką, rebusem lub inną formą zabawy edukacyjnej, wymagającą aktywności dziecka i utrwalającej poznawane treści.

Ewangeliczne przygody dzieci opisał autor legenda ks. Bogusław Zeman SSP, a całość wirtuozersko (i przezabawnie!) zilustrował Artur Nowicki.


Oblicza Kobiety

Niech świat na nowo odkryje piękno kobiety!

Poprzedni wpis
Następny wpis

Powiązane treści