28 listopada 2018

Zarządzanie sobą

Oblicza Kobiety

Uważasz, że Twoje życie zawodowe jest odseparowane od Twojego życia rodzinnego, osobistego i duchowego? Nic bardziej mylnego. Na najbliższym spotkaniu w ramach projektu Kobieta biznesu pokażemy Tobie, że przedsiębiorczość zaczyna się od zarządzania sobą.

Zapraszamy na trzecie spotkanie w ramach wydarzenia Kobieta biznesu.

Spotkanie poprowadzi Halina Tudek

Praktyk, trener biznesu, coach. Manager z zakresu zarządzania, zarządzania przez jakość, zarządzania strategicznego, zarządzania ryzykiem. Doświadczenie zdobyła w korporacjach międzynarodowych w sektorze usług finansowych na stanowiskach: właściciela firmy doradczej, dyrektorskich; w sektorze usług finansowych zarówno po stronie detalicznej jak i korporacyjnej Citi Handlowego, odpowiedzialna za jakość, kontrolę, zarządzanie ryzykiem, zarządzanie procesami, doskonalenie umiejętności pracowników. Prowadzi swoją działalność w oparciu o wartości chrześcijańskie. Współpracując z firmami, wdraża modele zarządzania przedsiębiorstwami z wykorzystaniem narzędzi jakości w oparciu o wartości. A przede wszystkim żona i mama dwójki córek. Niezwykle silna kobieta, która po pracy w korporacji na nowo zbudowała swoje życie zawodowe w pełni realizując siebie.

Jesteśmy jeszcze cały czas w pierwszej części: Świadoma swojego potencjału. Najpierw musimy dopuścić do głosu nasze wnętrze. Na nowo usłyszeć pragnienia naszego serca , odkryć nasze potrzeby i nazwać nasze marzenia?. Dopiero wtedy, kiedy będziemy mieć fundament, możemy zacząć uczyć się podstaw biznesu.?‍?

Temat naszego trzeciego już spotkania brzmi: Zarządzanie sobą?. Aby dobrze zarządzać własną ścieżką kariery trzeba zacząć od umiejętnego zarządzania swoim życiem.


Oblicza Kobiety

Niech świat na nowo odkryje piękno kobiety!

Powiązane treści