2 czerwca 2020

Czas Kobiet – Ogólnopolska Konferencja Online

Oblicza Kobiety

Obecny dynamizm w świecie zmusza nas do podjęcia konkretnych działań. W odpowiedzi na wyzwania, które stoją przed współczesną kobietą oraz mając w sercach słowa papieża Pawła VI i Jana Pawła II, którzy podkreślali, że nadchodzi czas kobiet podjęłyśmy się zorganizowania Ogólnopolskiej Konferencji Online: „Czas Kobiet”.

Odkryj swoją kobiecość

W momencie tak dużych przemian jakie mają miejsce w świecie, kobieta swoim duchem powinna nieść bardzo dużą pomoc. Jest ona świadkiem relacji i tą, która inicjuje spotkanie, zaprasza do rozmowy i wyważonego dialogu. Dlatego kobiety muszą dzisiaj znaleźć czas dla siebie i odkryć swoją kobiecość. Dla każdej z nas ma ona inny wymiar, bo każda z nas ma inne potrzeby, pragnienia serca, pasje i talenty. Nigdy nie jest za późno, aby zacząć. Zapraszamy na jedyną taką konferencje online „Czas Kobiet” – to miejsce, aby poznać siebie i dostrzec swoje piękno.

Pokażmy potencjał kobiety

Potrzeba odkryć cały potencjał kobiety i wykorzystać go. Kobiety potrafią dostrzegać więcej, dlatego ważny jest ich głos i opinia. Powinny aktywnie współtworzyć różne działania. Być świadkiem wiary w swoim środowisku zawodowym, osobistym, rodzinnym. Pokazywać, że wartości wynikające z naszej wiary pomagają nam rozwiązywać trudności, budować trwałe relacje i w pełni cieszyć się życiem.

Czas Kobiet

Ogólnopolska Konferencja Online „Czas Kobiet” skierowana jest zarówno do kobiet młodych, jak i dojrzałych, tych które pragną rozwijać się w różnych obszarach życia, a także tych spełnionych, do kobiet aktywnych zawodowo oraz szukających pracy. Jej celem jest wspieranie kobiet, aby odkrywały swoje możliwości i potencjał, by lepiej mogły się realizować i spełniać swoje marzenia. Kobiety sukcesu, mamy, bizneswoman i ekspertki pokażą jak można to zrobić w sposób prosty i przyjazny, ale niesamowicie skuteczny.

IV filary Sukcesu

Konferencja składa się z czterech bloków tematycznych: Piękna – jak poznać siebie, Mądra – czym kierować się w życiu, Świadoma – na czym budować swoje życie oraz Kobieta Sukcesu – Droga na sam szczyt. Będzie poruszała tematykę związaną z życiem rodzinnym, macierzyństwem, realizacją zawodową kobiet, postrzeganiem siebie, rozwojem intelektualnym, inteligencją emocjonalną oraz integracją wewnętrzną.

Odważ się być sobą

„To wydarzenie może być wielkim czasem na zmiany w Twoim życiu. Pragniemy wspomóc Cię, byś wzięła życie w swoje ręce i została Kobietą Sukcesu. Odkryj razem z nami swoje oblicze, by znaleźć klucz do Twojego serca.” – zachęca Ewa Sztreker do udziału w konferencji.

Realizuj swoje marzenia

Potrzeba dziś autentycznych kobiet, które idą odważnie przez życie. Są dumne z wyznawanych wartości. Znają swoje piękno i swoją wartość. Kobiet, które realizują swoje marzenia i budują domy oparte na solidnym fundamencie. Kobiet sukcesu, których nadrzędnym celem jest droga na sam szczyt, czyli droga do świętości.

Zapraszamy na organizowaną bezpłatną konferencję online Czas kobiet, która odbędzie się 20 czerwca 2020 r. w formie transmisji na żywo. Wymagane są wcześniejsze zapisy przez stronę: www.rejestracja.obliczakobiety.pl


Oblicza Kobiety

Niech świat na nowo odkryje piękno kobiety!

Powiązane treści