20 kwietnia 2020

Czysty seks – czy to w ogóle możliwe?

Oblicza Kobiety

Zachęcamy do wysłuchania rozmowy o seksie, ale czystym seksie. Dlaczego tak postawiony temat i co się pod tym kryje opowie nasz gość specjalny.

Magdalena Kleczyńska

od dziesięciu lat żona Darka i mama trójki dzieci. Liderka Duszpasterstwo Kobiet Diec. Tarnowskiej „Obdarowana. Spotkania dla Kobiet”, autorka warsztatów dla kobiet oraz spotkań dla młodzieży. Od wielu lat prowadzi konferencje i wykłady dotyczące budowania relacji. Na co dzień pracuje w poradni małżeńskiej.

Czysty seks – czy to w ogóle możliwe?

Zapytamy naszego gościa m.in. o:

? Czym jest czystość?
? Dlaczego podejmujemy walkę o wstrzemięźliwość seksualną, aż do ślubu?
? Czym jest seks?
? Jakie są cechy idealnego kochanka?
? Czy potrzeba dzisiaj rozmawiać o edukacji seksualnej? A jeśli tak, to w jaki sposób i z kim?
? Jak rozmawiać o seksie? Czy wypada nam katolikom poruszać taki temat?

Czysty seks – czy to w ogóle możliwe?

Czysty seks – czy to w ogóle możliwe? (spotkanie online)Zachęcamy do wysłuchania rozmowy o seksie, ale czystym seksie. Dlaczego tak postawiony temat i co się pod tym krajem opowie nasz gość specjalny.Magdalena Kleczyńska od dziesięciu lat żona Darka i mama trójki dzieci. Liderka Duszpasterstwo Kobiet Diec. Tarnowskiej "Obdarowana. Spotkania dla Kobiet", autorka warsztatów dla kobiet oraz spotkań dla młodzieży. Od wielu lat prowadzi konferencje i wykłady dotyczące budowania relacji. Na co dzień pracuje w poradni małżeńskiej.Zapytamy naszego gościa m.in. o:? Czym jest czystość?? Dlaczego podejmujemy walkę o wstrzemięźliwość seksualną, aż do ślubu?? Czym jest seks?? Jakie są cechy idealnego kochanka?? Czy potrzeba dzisiaj rozmawiać o edukacji seksualnej? A jeśli tak to w jaki sposób i z kim?? Jak rozmawiać o seksie? Czy wypada nam katolikom poruszać taki temat?#zostańwdomuidziałaj #obliczakobietyonline

Opublikowany przez Oblicza Kobiety Poniedziałek, 20 kwietnia 2020


Oblicza Kobiety

Niech świat na nowo odkryje piękno kobiety!

Powiązane treści