1 maja 2020

30 dni z Maryją – pokochaj siebie!

Oblicza Kobiety

Zaczynamy dzisiaj miesiąc maj, który poświęcony jest Maryi. W tradycji Katolickiej spotykamy się przy kapliczkach, aby wspólnie odmówić litanię loretańską. Zdobimy figurki Matki Bożej kwiatami, odmawiamy różaniec i odbywamy pielgrzymki do Sanktuariów Maryjnych.

Z tej okazji chcemy zaproponować Wam podróż w głąb siebie, aby odkryć swoje piękno, poznać potęgę kobiecości, poczuć się pewną siebie i spełnioną kobietą, znającą swoją wartość i znaczenie.

W poszukiwaniu autorytetu

Obecny świat narzuca na kobietę presję bycia idealną w każdej dziedzinie. Masz rozwijać swoją karierę zawodową, być wzorcową matką, idealną żoną, mieć czas dla przyjaciółek, figurę modelki i spełniać swoje pasje przy dobie trwającej tylko 24 godziny. Chcemy Cię zachęcić, abyś się zatrzymała i weszła w głąb siebie. Postaw sobie za wzór do naśladowania kobiety, które prawdziwie odnalazły szczęście, a nie tylko pozornie. Odnajdź swój własny ideał kobiety, który poprowadzi Cię drogą do osiągnięcia sukcesu. Spójrz na swoje życie z nowej perspektywy i zobacz jego olbrzymie piękno. Odważ się być sobą.

MARYJA KRÓLOWA I MATKA

Próbuje się na siłę zniekształcić obraz Maryi jako kobiety niemającej własnego zdania, zahukanej, zagubionej i zrzuconej na margines. A to jest fałsz! Chcemy Ci pokazać prawdziwą Maryję – jaką jest kobietą. Niezwykle odważną i pewną siebie, idącą śmiało przez życie. Matka Boża w historii Zbawienia odgrywa fundamentalną rolę. Dzięki jej fiat – „tak” powiedzianemu Bogu, dzięki jej zaufaniu i ogromnej wierze, dzieje się najważniejsze wydarzenie dla ludzkości. Pokonuje własne słabości, aby być wsparciem dla innych. Śmiało wypowiada własne zdanie. Przeżywa swoje życie świadomie i nie boi się podejmować ryzyka oraz trudnych decyzji. Dlatego wzorem i autorytetem dla każdej kobiety powinna być Maryja, nasza Matka i zarazem prawdziwy ideał kobiety.

Pokochaj siebie

Zapraszamy Ciebie do wzięcia udziału w wyzwaniu. Wspólnie z Maryją przez najbliższe 30 dni odkryj swoją kobiecość i piękno. Codziennie na naszych profilach w social media (fb, insta) w relacjach znajdziesz krótką inspirację w formie infografiki oraz proste zadanie do wykonania.

#30dnizMaryją – konkurs

Chcemy Was zachęcić do zrobienia w tym czasie wyjątkowych zdjęć symbolizujących maj jako miesiąc maryjny i wrzucania ich na Waszych profilach na instagramie. Koniecznie dodajcie w opisie #30dnizMaryją #obliczakobiety i oznaczcie nasz profil @obliczakobiety. Wybrane zdjęcie będziemy udostępniać w relacjach. A 26 maja 2020 r. na Dzień Mamy wybierzemy jedno, którego autorka otrzyma Biblię dla Kobiet.


Oblicza Kobiety

Niech świat na nowo odkryje piękno kobiety!

Powiązane treści