31 października 2018

Uwierz w siebie – drugie spotkanie za nami!

Oblicza Kobiety

Bardzo często nie wierzymy w swoje możliwości. Skupiamy się na naszych ograniczeniach będąc przekonanym, że ludzie wokół nas widzą je równie wyraźnie co my. Boimy się zrobić ten pierwszy krok, zakładając z góry porażkę. Nadszedł czas, aby uwierzyć w siebie i odkryć swój potencjał. To był motyw przewodni naszego drugiego spotkania: Uwierz w siebie – świadoma swojego potencjału.

Naszym gościem specjalnym była niezwykła mama piątki dzieci, żona, aktorka filmowa i teatralna oraz dziennikarka. Kobieta, która prężnie rozwija swoją karierę zawodową, znajdując przy tym czas dla rodziny. Autorka książki, która podbiła serce każdej matki – Dominika Chorosińska. Zaczęła swoje wystąpienie od stwierdzenia, że jego temat mogłaby zamknąć w trzech słowach: JESTEM CÓRKĄ KRÓLA.?

W czasie warsztatów uczestniczki napełniały 7 dzbanów cechami jakie powinna mieć kobieta sukcesu.

Dziękujemy za Waszą obecność, zaangażowanie oraz aktywny udział. Cieszymy się, że mogłyśmy Wam sprawić radość naszym drobnym upominkiem w postaci tulipanów. ??

Pamiętajcie koniecznie o pracy domowej – 5 minut tylko dla Ciebie! Nie odkładaj tego na później, ale zacznij już dzisiaj – teraz!

Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu!

 


Oblicza Kobiety

Niech świat na nowo odkryje piękno kobiety!

Powiązane treści