23 października 2019

Babskie pogaduszki

Oblicza Kobiety

W Warszawie rozpoczynamy nowy cykl spotkań pod nazwą: Babskie pogaduszki. Jest to odpowiedź na sygnalizowane przez nasze uczestniczki potrzeby stworzenia miejsca do luźnych rozmów związanych z codziennością. Będzie to przestrzeń, gdzie kobiety będą mogły nawiązać relacje z innymi kobietami. Znaleźć inspirację i motywację, wymienić się swoimi spostrzeżeniami czy dzielić doświadczeniem, znaleźć odpowiedź na nurtujące pytania, spędzić miło czas przy kawie i herbacie czy poznać kobiety kierujące się takimi samymi wartościami.

Co na Ciebie czeka w trakcie spotkania?

Nasze spotkania będą obfitować w elastyczną formę. Chcemy, aby były one dla Was jak najbardziej atrakcyjne i abyście mogły z nich jak najwięcej korzystać.

1.Prelekcja tematyczna

Zaczynamy od prelekcji, która wprowadzi nas w temat spotkania. Przyjrzymy się różnym zagadnieniem z bliska.

2.Czas na rozmowy

To jeden z fundamentów naszych spotkań. Chcemy stworzyć przestrzeń do nawiązania relacji, poznania się bliżej, poznania siebie nawzajem.

3.Zróbmy coś razem

W trakcie każdego spotkania będzie przestrzeń do wymiany doświadczeń, podzielenia się swoją pasją, rozwijania swoich umiejętności. Będziemy to realizować poprzez warsztaty, dyskusje, kiermasze, wspólne inicjatywy i wiele innych.

4.Przyjaciółko, poradź

Na każdym spotkaniu każda uczestniczka będzie mogła anonimowo na karce napisać ważną dla siebie kwestię. Może to być dylemat, jakaś dolegliwość czy istotna dla niej sprawa, z którą się zmaga. Kartki będą wrzucane do czarnej skrzynki. Następnie przekażemy je naszym ekspertom z różnych dziedzin, którzy udzielą fachowej porady. Odpowiedzi będą udostępniane na kolejnym spotkaniu oraz naszej stronie czy w social mediach.

Babskie pogaduszki – chwila przyjemności tylko dla Ciebie

 

Wspólnie wejdźmy do świata pełnego kobiecego wdzięku. Odnajdź własną drogę do swojego serca. Zbuduj pewność siebie. Naucz się dostrzegać własne potrzeby oraz rozwiązywać trudności i problemy. Zobacz jak wsparcie i siła kobiet mają niezwykłą moc. ???

Spotkania będą trwać maksymalnie do 2 godzin.

Tematy naszych najbliższych spotkań:

  • Jak budować wymarzone relacje? 7 listopada 2019
  • Przygotuj się na Święta – 12 grudnia 2019
  • Postanowienia Noworoczne – 16 styczeń 2020
  • Co mówi o mnie mój wygląd?
  • Życie pełne pasji

Miejsce spotkań to kawiarnia Agere Contra przy ul. Chłodnej 2/18 w Warszawie, która przygotowała dla wszystkich uczestniczek wyjątkową promocyjną ofertę na kawę oraz ciasta!

Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i wspólnie z nami odkryj potencjał kobiecej delikatności, czułości i mądrości. Przyjdź na spotkanie dla kobiet!


Oblicza Kobiety

Niech świat na nowo odkryje piękno kobiety!

Powiązane treści