24 października 2019

1. urodziny – relacja z naszego świętowania!

Oblicza Kobiety

W minioną sobotę (19 października 2019 r.) świętowaliśmy nasze 1. urodziny! Mimo, że ten dzień przeszedł do historii, w naszej pamięci pozostanie na długo. Był tort, szampan, wzruszenie i moc radości. Przeżyjmy to wspólnie jeszcze raz!

urodziny oblicza kobiety

Rok temu nasze działania rozpoczęliśmy od Mszy Świętej w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku zawierzając Bożemu Miłosierdziu organizatorów, uczestników i cały projekt „Oblicza kobiety„, prosząc przez ręce Najświętszej Maryi i św. Józefa o Boże błogosławieństwo, opiekę i wsparcie dla tej inicjatywy. Również i teraz naszą celebrację zaczęliśmy od Mszy Świętej w kościele św. Andrzeja Apostoła przy ul. Chłodnej w Warszawie. Eucharystię odprawił ks. dr Grzegorz Mazur.

Następnie rozpoczęliśmy oficjalną część obchodów w kawiarni Agere Contra. Twórczyni projektu Ewa Sztreker dokonała podsumowania, co udało się przez ten rok osiągnąć, a następnie opowiedziała o celach i planach na najbliższy rok. Ruszają nowe wydarzenia takie jak: Babskie pogaduszki, Gorąca kawa – spotkania dla mam z dziećmi, Powołana do szczęścia czy Historie mojego życia. Bez obaw, znane Wam już inicjatywy będą dalej kontynuowane: Świadoma swojego potencjału, 2.edycja stażu z wartościami czy badania związane z potrzebami kobiet aktywnych zawodowo. Zapowiada się wiele ciekawych propozycji, w których każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

 

Nie obyło się bez głośnego STO LAT, życzeń czy łez wzruszenia w trakcie podziękowań. Projekt Oblicza kobiety powstał tylko dzięki Fundacji Wiara w Biznesie. Szczególne słowa wdzięczności należą się Wojciechowi Sztrekerowi. Prezesowi, który z wielką otwartością serca zgodził się na utworzenie w ramach Fundacji nowej inicjatywy skierowanej do kobiet. To jego wsparcie i olbrzymia motywacja sprawiła, że w tak krótkim czasie Oblicza kobiety rozwinęły skrzydła. Dziękujemy za zaufanie i pomoc.

Na koniec wjechał cudowny tort autorstwa Kasi, który zrobił furorę. Rozszedł się błyskawicznie i nie został ani jeden kawałek. Dziękujemy kawiarni Agere Contra za tak ciepłe przyjęcie, pyszne jedzenie i niepowtarzalny klimat. Cieszymy się, że będziemy mogli organizować u Was spotkania dla kobiet.

Chciałybyśmy podziękować bardzo wszystkim darczyńcom za wsparcie finansowe. Dzięki Państwa pomocy możemy się dalej rozwijać i realizować nasze działania. Wierzymy, że w przyszłości również będziemy mogły liczyć na Państwa dobrodziejstwo. (szczegółowe informacje jak można nas wesprzeć można znaleźć TUTAJ)

Mamy głęboką nadzieję, że wszystkie życzenia się spełnią i za rok znów spotkamy się w tak znamienitym gronie. A tymczasem zabieramy się do ciężkiej pracy! Urodziny są raz w roku, a żeby móc je świętować, trzeba bardzo dużo pracy!

 

 


Oblicza Kobiety

Niech świat na nowo odkryje piękno kobiety!

Poprzedni wpis
Następny wpis

Powiązane treści