8 marca 2020

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Ewa Sztreker

Czasem zagubiona, a czasem pewna siebie. Pełna lęków, przeplecionych brawurą. Rozmodlona i niedowierzająca. Trzymająca wszystko w sobie. Dusząca emocje. Otoczona miłością, bliskimi i rodziną. Mająca źródło swojej siły tylko w Nim. Zaczynająca od nowa. Szukająca siebie. Chowając się pod kołdrą, równocześnie zdobywa świat. Zdystansowana. Mająca marzenia. Z kompleksami. Zadowolona ze swojego wyglądu. Z przerażeniem patrząca w lustro. Odważnie kroczy przez życie z pasją. Boi się porażki i błędów. Rzuca się na głęboką wodę. Doświadcza i analizuje. Pełna szaleństwa czekając, aż zrobi krok. Zaskakująca bliskich i siebie. Dziewczynka, która staje się Kobietą.

To jestem ja. Z pełną paletą emocji i swoją własną historią. Każdego dnia się uczę pokory. Odkrywam piękno świata. Dziękuję za wszystkie trudności, które są źródłem wiedzy o mnie samej.

Dziś z okazji Dnia Kobiet chciałabym, abyś zawsze była sobą. Ze swoim pięknem, mądrością i potencjałem, który masz w sobie. Z każdą rysą i każdym uśmiechem. Miej odwagę zawsze być sobą!

Drogie Panie dobrze, że jesteście.

Czasem zagubiona, a czasem pewna siebie. Pełna lęków, przeplecionych brawurą. Rozmodlona i niedowierzająca. Trzymająca…

Opublikowany przez Oblicza Kobiety Niedziela, 8 marca 2020


Ewa Sztreker

Jurystka z duszą przedsiębiorcy i sercem prospołecznym. Katoliczka z przywiązaniem do tradycji. Marzycielka, zakochana w powieściach historycznych oraz prawniczych. Autorka bloga: powołanadobuntu.pl oraz twórczyni projektu Oblicza kobiety. W wolnych chwilach uwielbia długie filozoficzne rozmowy.

Powiązane treści