30 września 2020

Zainwestuj w siebie na jesień

Ewa Sztreker

Kalendarzowa jesień już się rozpoczęła. Wieczory zaczynają być coraz dłuższe. Pogoda jest deszczowa i się zdecydowanie ochładza. To czas najwyższy, aby wyciągnąć golfy i swetry oraz ulubiony kubek do picia rozgrzewającej herbaty. Bardzo lubię tę porę roku i działa ona na mnie mocno kreatywnie. Zazwyczaj mam więcej siły do działania i głowę pełną pomysłów. Mam nadzieję, że uda mi się Ciebie zarazić swoim pozytywnym nastawieniem i pokazać jak dobrze wykorzystać ten czas dokonując najlepszej inwestycji w Twoim życiu, czyli inwestycji w Ciebie.

Weź udział w naszych wydarzeniach

Wspólne z naszym zespołem przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą ofertę spotkań stacjonarnych oraz online m.in.: kobieta biznesu, historie mojego życia, oblicza kobiecości, babskie pogaduszki oraz duchowość kobiety. Zaprosiłyśmy do współpracy ekspertów w swoich dziedzinach, aby dzielili się z nami swoim doświadczeniem. Będziemy gościć m.in.: dietetyka, kosmetolog, kobiety rozwijające własny biznes, ginekolog, kobiety niepełnosprawne, dyrektor największy firm w Polsce i wiele innych. Sprawdź najbliższe terminy spotkań na naszej stronie i zarezerwuj sobie miejsce: www.obliczakobiety.pl/wydarzenia

Przez cały październik wspólnie modlimy się na różańcu. Tak samo jak rok temu każdego dnia w relacjach stories znajdziecie rozważania i inspiracje. Dodatkowo dwa razy w tygodniu będziemy wspólnie spotykać na modlitwę na żywo. Zaczynamy właśnie dziś 1 października o 21:00 – koniecznie bądźcie z nami!

WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA I ZOSTAŃ NASZYM PATRONEM

Aby móc działać i dalej tworzyć specjalnie dla Ciebie dedykowane treści potrzebujemy Twojego wsparcia finansowego. Z Twoją pomocą możemy dokonać niemożliwego. Dzięki Twoje stałemu wsparciu na Patronite wspólnie możemy rozwinąć Oblicza Kobiety. Również Ty będziesz mogła wiele na tym zyskać: szkolenia zamknięta, dostęp do zamkniętej grupy, pierwszeństwo na zapisy na nasze wydarzenia czy dostęp do nagrać ze spotkań stacjonarnych.

KLIKNIJ TUTAJ I ZACZNIJ NAS WSPIERAĆ: https://patronite.pl/obliczakobiety

Nasze najważniejsze cele do zrealizowania na ten moment:

  • tworzenie dedykowanych materiałów dla kobiet: artykułów, podcastów, filmów
  • organizowanie spotkań dla kobiet w całej Polsce
  • interaktywny e-magazyn dla kobiet
  • doradztwo dla kobiet

Z Twoją pomocą jesteśmy wstanie tego dokonać.

Zainwestuj w siebie na jesień

Jeśli chcesz zacząć żyć pełnią, czerpać radość z każdej chwili, to tej jesieni właśnie się to stanie. Wyrusz razem ze mną w najlepszą podróż swojego życia. Odkryj swój potencjał, spełnił swoje marzenia i odważ się być sobą. Jeśli zastanawiasz się od czego zacząć polecam Ci poniedziałkowe spotkanie, które możesz obejrzeć tutaj: http://obliczakobiety.pl/zaczac-od-nowa/ .

A jeśli szukasz siły, aby wytrwać i dokonać trwałej zmiany zachęcam, abyś dziś z nami o 21:00 zaczęła odmawiać jedną dziesiątkę różańca przez cały październik.


Ewa Sztreker

Jurystka z duszą przedsiębiorcy i sercem prospołecznym. Katoliczka z przywiązaniem do tradycji. Marzycielka, zakochana w powieściach historycznych oraz prawniczych. Autorka bloga: powołanadobuntu.pl oraz twórczyni projektu Oblicza kobiety. W wolnych chwilach uwielbia długie filozoficzne rozmowy.

Poprzedni wpis

Powiązane treści