Wydarzenie

Życie jako największy dar

Historie mojego życia

To spotkania z wyjątkowymi kobietami, które na codzień dokonują heroicznych czynów. Podzielą się one z nami swoją historią oraz opowiedzą jak pokonują trudności i są spełnionymi kobietami.

Życie jako największy dar

Gość specjalny:

Barbara Kędzior

choruje na rybią łuskę. „Nie jestem tu w internecie po to, by pokazać jak dzielna jestem i wzbudzać współczucie, ale po to, aby zaświadczyć, że nawet z poważną chorobą i niepełnosprawnością można żyć i być szczęśliwym.”

Spotkanie poprowadzi:

Ewa Sztreker
jurystka, twórczyni projektu Oblicza kobiety, absolwentka Szkoły Liderów Nowej Ewangelizacji na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie. Związana z duchowością ignacjańską, św. Josemaria Escriva oraz olbrzymia fanka św. Teresy od Jezusa. Tworzyła takie inicjatywy jak: Modna Katoliczka, Skrzydlaty Sandał czy Niepokonani. Razem z tatą i bratem od 2013 r. prowadzą Fundację Wiara w Biznesie. Przeprowadziła ponad 50 spotkań dla kobiet, w których wzięło udział tysiąc kobiet. Jest członkiem Krajowej Rady Duszpasterskiej ds Kobiet. Prowadzi ogólnopolskie badania związane z sytuacją kobiet na rynku pracy oraz duchowymi potrzebami kobiet. Dusza przedsiębiorcy z sercem prospołecznym. Katoliczka z przywiązaniem do tradycji. Marzycielka, zakochana w powieściach historycznych oraz prawniczych. Autorka bloga Powołana do buntu.

Spotykamy się na naszym profilu na facebooku Oblicza Kobiety i będziemy rozmawiać z Wami na żywo. Zapraszamy Was do wspólnej rozmowy!

16 lutego 2020 r. (wtorek) godz. 20:00

To wydarzenie już się odbyło. Nie można się na nie zapisać.
Gdzie: online
Kiedy: 16 lutego 2021; 20:00:00
Do kiedy: 16 lutego 2021; 21:00:00
Organizator: Oblicza Kobiety

Cena: bezpłatne Zobacz to wydarzenie na Facebooku