Wydarzenie

Zachować pogodę ducha

Historie mojego życia

To spotykania się z wyjątkowymi kobietami, które na codzień dokonują heroicznych czynów. Podzielą się one z nami swoją historią oraz opowiedzą jak pokonują trudności i są spełnionymi kobietami.

Gość specjalny:

Ewa Liegman
propagatorka ruchu hospicyjnego, prezes hospicjum dla dzieci, współtwórca eMOCji Holistycznego Centrum Wsparcia po Stracie, pisarka, podróżniczka, aktywna działaczka społeczna. Kreatorka i pomysłodawczyni licznych akcji charytatywnych. Inicjatorka licznych projektów, na rzecz osób zmagających się z ciężką chorobą, stratą i żałobą. Twórca licznych spotkań, warsztatów lokalnych i ogólnopolskich, dla zespołów firm, uczniów, studentów, personelu medycznego, więźniów pt.: „jak przebudzić się do pełni życia?

Spotkanie poprowadzi:

Ewa Sztreker
jurystka, twórczyni projektu Oblicza kobiety, absolwentka Szkoły Liderów Nowej Ewangelizacji na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie. Związana z duchowością ignacjańską, św. Josemaria Escriva oraz olbrzymia fanka św. Teresy od Jezusa. Tworzyła takie inicjatywy jak: Modna Katoliczka, Skrzydlaty Sandał czy Niepokonani. Razem z tatą i bratem od 2013 r. prowadzą Fundację Wiara w Biznesie. Przeprowadziła ponad 50 spotkań dla kobiet, w których wzięło udział tysiąc kobiet. Jest członkiem Krajowej Rady Duszpasterskiej ds Kobiet. Prowadzi ogólnopolskie badania związane z sytuacją kobiet na rynku pracy oraz duchowymi potrzebami kobiet. Dusza przedsiębiorcy z sercem prospołecznym. Katoliczka z przywiązaniem do tradycji. Marzycielka, zakochana w powieściach historycznych oraz prawniczych. Autorka bloga Powołana do buntu.

Spotykamy się na naszym profilu na facebooku Oblicza Kobiety i będziemy rozmawiać z Wami na żywo. Zapraszamy Was do wspólnej rozmowy!

15 grudnia 2020 r. (wtorek) godz. 20:00

To wydarzenie już się odbyło. Nie można się na nie zapisać.
Gdzie: online
Kiedy: 15 grudnia 2020; 20:00:00
Do kiedy: 15 grudnia 2020; 21:00:00
Organizator: Oblicza Kobiety

Cena: bezpłatne Zobacz to wydarzenie na Facebooku