Wydarzenie

Uwierzyć w miłość

SPOTKANIE BĘDZIE MIEĆ FORMUŁĘ ONLINE NA NASZYM PROFILU NA FACEBOOKU.

⏰ Widzimy się o godz. 18:30 na żywo! ⏰
???????????
Spotkanie będzie dostępne do obejrzenia na naszym profilu tylko dziś do północy. Następnie zgodnie z naszymi zapowiedziami zostanie zamieszczone na zamkniętej grupie

PATRONI Oblicza Kobiety

.

? Jeśli chcesz mieć dostęp do nagrań naszych spotkań stacjonarnych wystarczy, że zostaniesz naszym PATRONEM: www.patronite.pl/obliczakobiety

DUCHOWOŚĆ KOBIETY

W ciszy swojego serca odkryjesz sens oraz cel swojego życia. Odnajdziesz tu siłę, która pomoże zmierzyć się z trudami codziennych wyzwań. Małymi krokami dotkniesz najskrytszych miejsc w Twojej duszy i otworzysz siebie na niezwykłą relację, która przemieni Twoje życie.

Uwierzyć w miłość

Każdy z nas pragnie akceptacji oraz zrozumienia. Marzymy, aby spotkać na swojej drodze człowieka, który pokocha nas z naszymi niedoskonałościami i przeszłością. Sprawi, że poczujemy się wyjątkowe i zrozumiane. Czy jest to jedynie piękny scenariusz z komedii romantycznej?

Na spotkaniu Uwierzyć w miłość będziemy szukać odpowiedzi na różne nurtujące pytania. Jak mieć nadzieję, kiedy ktoś nam ją odebrał? Jak zaufać, kiedy zostałyśmy zranione? Czy zasługuję na miłość?

Spotkanie poprowadzi:

Jacek Majbrodzki CSMA

człowiek, mężczyzna, ksiądz, michalita, teolog. Obecnie posługuję na Parafii w Słupnie pod Warszawą. Pochodzi z Torunia, wiele lat spędził na Warszawskim Bemowie.

To wydarzenie już się odbyło. Nie można się na nie zapisać.
Gdzie: Warszawa
Kiedy: 26 października 2020; 18:30:00
Do kiedy: 26 października 2020; 20:00:00
Organizator: Oblicza Kobiety

Cena: bezpłatne Zobacz to wydarzenie na Facebooku