Wydarzenie

Świadoma swojego potencjału

Poznaj nowy wymiar przedsiębiorczości dla kobiet.
 
Jesteś na studiach i nie wiesz co dalej? Jesteś mamą na pełen etat? Prowadzisz własną działalność? Działasz jako wolny strzelec? Pracujesz na etacie? A może szukasz pomysłu na siebie?
 
Zapraszamy wszystkie kobiety, które chcą wejść w głąb siebie, na nowo usłyszeć pragnienia swojego serca, nauczyć się przedsiębiorczości i zacząć aktywnie działać.
 
Czeka na Ciebie:
?5 inspirujących spotkań
? warsztaty
? materiały ćwiczeniowe
? historie niezwykłych kobiet
 
Tematyka spotkań:
? Odkryj swoje piękno – 20 listopada 2019 r.
? Poznaj swój potencjał – 4 grudnia 2019 r. 
? Poznaj swoje prawa 18 grudnia 2019 r.
? Zbuduj swój wizerunek 8 stycznia 2020 r.
? Zostań kobietą sukcesu 22 stycznia 2020 r.
 
Jeśli chcesz świadomie kierować swoją karierą zawodową, to miejsce dla Ciebie. Odkryj swój potencjał i stań pewna siebie naprzeciw wyzwaniom współczesnego świata biznesu.
 
Nasi prelegenci:
? Odkryj swoje piękno 20 listopada 2019 r.
Julita Różańska Fernandes żona marynarza szefa kuchni, mama dwóch urwisów Jeroma 10 lat i Juliana 8 i spełniona kobieta.
Pasją moją stały sie warsztaty pielegnacyjne dla kobiet.Uczę, pokazuje, uswiadamiam jak pielęgnować skórę szczególnie twarzy. Mnie nikt tego nie nauczyl i wielu z nas tez nie.
Zapraszam na cudowny warsztat na którym poznasz techniki pielęgnacji i makijażu. Każda buzia wyjdzie uśmiechnięta i wypielęgnowana.

? Poznaj swój potencjał 4 grudnia 2019 r.
Agnieszka Sławińska – Przestrzeń zmian
Agnieszka Sławińska
„Pracuję zawodowo jako psycholog w Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach. Od kilku lat prowadzę firmę Przestrzeń zmian, której filozofią jest szukanie w drugim człowieku jego potencjału, dobra i zasobów. Jest to miejsce, w którym każdy ma szansę znalezienia rozwiązania, które pozwoli mu osiągnąć określone cele. Prywatnie uwielbiam grać w koszykówkę, tańczyć, śpiewam w kameralnym chórze.”

Ewa Petrykowska
„Jestem psychologiem z kilkunastoletnim stażem. W tym czasie zajmowałam się diagnozą,terapią, prowadzeniem warsztatów i szkoleń. Od kilku lat pracuję w nurcie Skoncentrowanym Na Rozwiązaniach, co jest w zgodzie z moimi osobistymi wartościami. Jestem przekonana, że w każdym dziecku i osobie dorosłej są zasoby, które mogą pomóc w zmianie, zrealizowaniu celów oraz marzeń. Doskonale swoje kompetencje zawodowe i warsztat pracy uczestnicząc w licznych specjalistycznych szkoleniach i konferencjach. Prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci.”

? Poznaj swoje prawa 18 grudnia 2019 r.
Ewa Sztreker jurystka z duszą przedsiębiorcy i sercem prospołecznym. Marzycielka, zakochana w powieściach historycznych oraz prawniczych. Autorka bloga: powołanadobuntu.pl oraz twórczyni projektu Oblicza kobiety. Specjalizuje się w prawie kobiet, pracy oraz gospodarczym.

? Zbuduj swój wizerunek
Katarzyna Sztreker absolwentka: pedagogiki, logistyki i Socjologii spec. Nowe Media. Przez ponad 7 lat pracowała w branży reklamowej. Prowadząc kampanie i projekty dla wielu firm takich jak: Pfizer, GSK, Sanofi, Baxter, Johnson&Johnson, Samsung, Luksja, Frisco. Oprócz projektów komercyjnych prowadziła kampanię edukacyjno-społeczną poświęconą 100. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Pasjonatka rynku reklamowego i nowinek technicznych wykorzystywanych w tej branży. Obecnie pracuje już na własny rachunek przy budowaniu marki kawiarni Agere Contra.

? Zostań Kobietą Sukcesu
Spotkanie będzie mieć charakter networkingowy. Uczestniczki będą miały szansę na 5 minutowe wystąpienia, aby opowiedzieć o sobie, podzielić się swoim doświadczenie, przedstawić swój pomysł. Porozmawiamy również o tym czym jest Sukces i jak go osiągnąć.

Liczba miejsc: 30.
Udział w projekcie jest bezpłatny. Wymagane są zapisy przez stronę.
 
Spotykamy się w kawiarni Agere Contra ul. Chłodna 2/18.
To wydarzenie już się odbyło. Nie można się na nie zapisać.
Gdzie: Warszawa
Kiedy: 22 stycznia 2020; 18:00:00
Do kiedy: 22 stycznia 2020; 20:30:00
Organizator: Oblicza kobiety

Cena: bezpłatne Zobacz to wydarzenie na Facebooku