Wydarzenie

Przekuj swoją pasję w biznes

Spotkanie organizowane w ramach cyklu #Kobietabiznesu . Naszym celem jest wspieranie rozwoju przedsiębiorczości wśród kobiet, zarówno na płaszczyźnie osobistej jak i zawodowej, Zapraszamy wszystkie kobiety, które chcą wejść w głąb siebie, na nowo usłyszeć pragnienia swojego serca i zacząć aktywnie działać!
KOBIETA BIZNESU pomoże Ci odkryć swoje powołanie życiowe, zbudować swoją osobistą markę, odnaleźć się na rynku pracy, dostarczy odpowiednie narzędzia do osiągnięcia Twojego sukcesu.

Przekuj swoją pasję w biznes

W trakcie spotkania dowiesz się m.in:
? Jak z pracy w korporacji przejść do własnego biznesu?
? Jak momenty kryzysowe w naszym życiu mogą być szansą?
? Jak znaleźć w sobie odwagę, aby pójść za głosem serca?
? Jak stworzyć biznes od podstaw?
NASZ GOŚĆ SPECJALNY:
Joanna Gąstoł
Zawsze marzyłam o tym, by stworzyć własną markę ubrań. Zdawałam sobie sprawę, że realizacja tego marzenia będzie trudna, dlatego dojrzewałam do tej decyzji przez lata, aż poczułam, że jestem gotowa na ten krok. Cały rok 2020 poświęciłam na przygotowania do otwarcia Pētalo. Pētalo oznacza z hiszpańskiego płatek kwiatu. To właśnie zachwyt przyrodą, która urzeka mnie swym pięknem, siłą, a jednocześnie delikatnością i niepowtarzalnością był dla mnie impulsem, by założyć swoją markę.
Spotkanie ma charakter bezpłatny.
Z racji obecnej sytuacji epidemii spotykamy się NA ŻYWO na naszym profilu na facebooku.
Jeśli podoba Ci nasza działalność i chciałabyś nas wesprzeć zostań naszym PATRONEM – www.patronite.pl/obliczakobiety . Dzięki temu będziesz mogła dołączyć do zamkniętej grupy i mieć dostęp do dodatkowych materiałów
To wydarzenie już się odbyło. Nie można się na nie zapisać.
Gdzie: online
Kiedy: 3 lutego 2021; 20:00:00
Do kiedy: 3 lutego 2021; 21:00:00
Organizator: Oblicza Kobiety

Cena: bezpłatne Zobacz to wydarzenie na Facebooku