Wydarzenie

Poranek piękna – jak dobrze zacząć dzień? (spotkanie online)

Zapraszamy cykl spotkań online
#zostańwdomuidziałaj
#obliczakobietyonline

Poranek piękna – jak dobrze zacząć dzień?

Siedzisz w domu już kolejny tydzień? Czujesz jak trudno Ci się zorganizować? Zajadasz swój stres? Nie umiesz zabrać się do pracy? Chodzisz do południa w pidżamie, aby następnie założyć wygodny dres?

Tak być nie może! Jako Kobieta musisz zawsze czuć się pięknie.
Wspólnie znajdziemy klucz jak odnaleźć pokój w sercu i ułożyć plan działania, abyś na nowo odzyskała harmonię i równowagę.

Zapraszamy na transmisje 30 marca 2020 r. (poniedziałek) o 9:30 na profilu facebookowym Oblicza kobiety.

Spotkanie poprowadzi:
Ewa Sztreker – jurystka, twórczyni projektu Oblicza kobiety, absolwentka Szkoły Liderów Nowej Ewangelizacji na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie. Związana z duchowością ignacjańską, św. Josemaria Escriva oraz olbrzymia fanka św. Teresy od Jezusa. Tworzyła takie inicjatywy jak: Modna Katoliczka, Skrzydlaty Sandał czy Niepokonani. Razem z tatą i bratem od 2013 r. prowadzą Fundację Wiara w Biznesie. Przeprowadziła ponad 50 spotkań dla kobiet, w których wzięło udział tysiąc kobiet. Jest członkiem Krajowej Rady Duszpasterskiej ds Kobiet. Prowadzi ogólnopolskie badania związane z sytuacją kobiet na rynku pracy oraz duchowymi potrzebami kobiet. Dusza przedsiębiorcy z sercem prospołecznym. Katoliczka z przywiązaniem do tradycji. Marzycielka, zakochana w powieściach historycznych oraz prawniczych. Autorka bloga: powołanadobuntu.pl

To wydarzenie już się odbyło. Nie można się na nie zapisać.
Gdzie:
Kiedy: 30 marca 2020; 09:30:00
Do kiedy: 30 marca 2020; 10:30:00
Organizator: Oblicza Kobiety

Cena: bezpłatne Zobacz to wydarzenie na Facebooku