Wydarzenie

Pokonaj strach – spotkanie online

Zapraszamy na cyk spotkań online:
#zostańwdomuidziałaj
#obliczakobietyonline

Pokonaj strach

Będziemy gościć dwie wyjątkowe psycholog z Agnieszka Sławińska – Przestrzeń zmian
Agnieszka Sławińska
„Pracuję zawodowo jako psycholog w Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach. Od kilku lat prowadzę firmę Przestrzeń zmian, której filozofią jest szukanie w drugim człowieku jego potencjału, dobra i zasobów. Jest to miejsce, w którym każdy ma szansę znalezienia rozwiązania, które pozwoli mu osiągnąć określone cele. Prywatnie uwielbiam grać w koszykówkę, tańczyć, śpiewam w kameralnym chórze.”

Ewa Petrykowska
„Jestem psychologiem z kilkunastoletnim stażem. W tym czasie zajmowałam się diagnozą,terapią, prowadzeniem warsztatów i szkoleń. Od kilku lat pracuję w nurcie Skoncentrowanym Na Rozwiązaniach, co jest w zgodzie z moimi osobistymi wartościami. Jestem przekonana, że w każdym dziecku i osobie dorosłej są zasoby, które mogą pomóc w zmianie, zrealizowaniu celów oraz marzeń. Doskonale swoje kompetencje zawodowe i warsztat pracy uczestnicząc w licznych specjalistycznych szkoleniach i konferencjach. Prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci.”

Spotkanie poprowadzi:

EWA SZTREKER
jurystka, twórczyni projektu Oblicza Kobiety, absolwentka Szkoły Liderów Nowej Ewangelizacji na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie. Związana z duchowością ignacjańską, św. Josemaria Escriva oraz olbrzymia fanka św. Teresy od Jezusa. Tworzyła takie inicjatywy jak: Modna Katoliczka, Skrzydlaty Sandał czy Niepokonani. Razem z tatą i bratem od 2013 r. prowadzą Fundację Wiara w Biznesie. Przeprowadziła ponad 50 spotkań dla kobiet, w których wzięło udział tysiąc kobiet. Jest członkiem Krajowej Rady Duszpasterskiej ds Kobiet. Prowadzi ogólnopolskie badania związane z sytuacją kobiet na rynku pracy oraz duchowymi potrzebami kobiet. Dusza przedsiębiorcy z sercem prospołecznym. Katoliczka z przywiązaniem do tradycji. Marzycielka, zakochana w powieściach historycznych oraz prawniczych. Autorka bloga: powołanadobuntu.pl

Spotykamy się na naszym profilu na facebooku Oblicza kobiety i będziemy rozmawiać z Wami na żywo.

6 maja 2020 r. (środa) godz. 18:00

To wydarzenie już się odbyło. Nie można się na nie zapisać.
Gdzie: Polska
Kiedy: 6 maja 2020; 18:00:00
Do kiedy: 6 maja 2020; 18:00:00
Organizator: Oblicza Kobiety

Cena: bezpłatne Zobacz to wydarzenie na Facebooku