Wydarzenie

Ograniczenia są tylko w głowie

Historie mojego życia

Będziemy spotykać się z wyjątkowymi kobietami, które na codzień dokonują heroicznych czynów. Podzielą się one z nami swoją historią oraz opowiedzą jak pokonują trudności i są spełnionymi kobietami.

Temat: Ograniczenia są tylko w głowie

Gość specjalny: Anna Sobiecka

absolwentka Ekonomii i Administracji na Politechnice Warszawskiej. Od lat działa w stowarzyszeniach i fundacjach. Jest aktywnie związana z Ruchem Focolari oraz Ekonomią Komunii. Aktualnie pracuje w administracji rządowej: Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Wychowała się na wsi i jest najmłodsza z pięciorga rodzeństwa. Ania urodziła się z chorobą genetyczną- achondroplazją i mierzy 124 cm wzrostu. Jednak żyje pełnią życia. Pokazuje, że ograniczenia są tylko w głowie. Skupia wokół siebie wielu przyjaciół. Zrozumie, podpowie dobre słowo i dodaje sił. Na jej twarzy zawsze można zobaczyć uśmiech, który promieniuje na innych. Uwielbia podróże – te małe i duże. Z pasją zdobywa szczyty górskie, pokonuje wyprawy rowerowe, a od pewnego czasu próbuje swoich sił na warsztatach z IMPRO. Cieszy się z małych wyzwań każdego dnia i gdy inni stawiają jeden krok, ona robi dwa, ale się tym nie przejmuje.

Spotkanie poprowadzi: EWA SZTREKER
jurystka, twórczyni projektu Oblicza kobiety, absolwentka Szkoły Liderów Nowej Ewangelizacji na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie. Związana z duchowością ignacjańską, św. Josemaria Escriva oraz olbrzymia fanka św. Teresy od Jezusa. Tworzyła takie inicjatywy jak: Modna Katoliczka, Skrzydlaty Sandał czy Niepokonani. Razem z tatą i bratem od 2013 r. prowadzą Fundację Wiara w Biznesie. Przeprowadziła ponad 50 spotkań dla kobiet, w których wzięło udział tysiąc kobiet. Jest członkiem Krajowej Rady Duszpasterskiej ds Kobiet. Prowadzi ogólnopolskie badania związane z sytuacją kobiet na rynku pracy oraz duchowymi potrzebami kobiet. Dusza przedsiębiorcy z sercem prospołecznym. Katoliczka z przywiązaniem do tradycji. Marzycielka, zakochana w powieściach historycznych oraz prawniczych. Autorka bloga Powołana do buntu.

Spotykamy się na naszym profilu na facebooku Oblicza Kobiety i będziemy rozmawiać z Wami na żywo. Zapraszamy Was do wspólnej rozmowy!

20 października 2020 r. (wtorek) godz. 20:00

To wydarzenie już się odbyło. Nie można się na nie zapisać.
Gdzie: online
Kiedy: 20 października 2020; 20:00:00
Do kiedy: 20 października 2020; 21:00:00
Organizator: Oblicza Kobiety

Cena: bezpłatne Zobacz to wydarzenie na Facebooku