Wydarzenie

(Nie)dojrzała rozmowa o kobiecości

Spotkania z kulturą

Tym co nas tworzy, uwrażliwia na świat i pozwala go poznać jest nasza kultura. Ta szeroko rozumiana jako literatura, malarstwo, rzeźba, rysunek, ale również ta pojmowana jako styl bycia, myślenia i postępowania. Zapraszamy na cykl spotkań z kulturą, w trakcie którego będziemy prowadzić rozmowy z różnego rodzaju jej twórcami – z pisarzami, malarzami, tłumaczami…. Jednym słowem z artystami. Będziemy uwrażliwiać się na sztukę, poszukiwać tego co jest w niej kobiece, delikatne i piękne jak my same. Spróbujemy spojrzeć na świat z innej perspektywy, z punktu widzenia nie tylko odbiory, ale też twórcy. Kultura jest bowiem nieodłączna częścią naszego życia, która je buduje, rozwija i kształtuje. Dlatego warto spędzić czas z nami i z twórcami aby otworzyć się na sztukę.

(Nie)dojrzała rozmowa o kobiecości

Czyli rozmowa z Siostrą Anną Marią Pudełko AP i Anetą Liberacką wokół książki Wieki foch. O (nie)dojrzałości kobiet.

PRELEGENCI

Siostra Anna Maria Pudełko

Siostra Apostolinka w Rodzinie Świętego Pawła jest psychopedagogiem powołań, prowadzi wiele rekolekcji, spotkań, warsztatów oraz jest kierownikiem duchowym młodych ludzi. Autorka takich książek jak Maryja wie lepiej czy Kobieta szczęśliwa.

Aneta Liberacka

Menadżer, redaktor naczelny portalu Stacja7.pl oraz prezes Fundacji Medialnej 7. Prowadzi projekty zawodowe w Europie, Ameryce Środkowej i krajach arabskich. Prywatnie mama czwórki dzieci. Autorka książki 30 scen z życia Maryi.

Prowadzącą spotkanie jest Anna Malewska, kulturoznawca z wykształcenia obecnie pisząca rozprawę doktorską z literaturoznawstwa. Wielbicielka podróży oraz słowa pisanego, kochająca angażować się społecznie.

Bądź z nami na żywo!

Spotkanie odbędzie się na żywo 21.02.2021 sobota godz. 10:00 na naszym profili facebookowym.

To wydarzenie już się odbyło. Nie można się na nie zapisać.
Gdzie: online
Kiedy: 13 lutego 2021; 10:00:00
Do kiedy: 13 lutego 2021; 11:00:00
Organizator: Oblicza Kobiety

Cena: bezpłatne Zobacz to wydarzenie na Facebooku