Wydarzenie

Jak znaleźć wymarzoną pracę?

Poznaj nowy wymiar przedsiębiorczości dla kobiet.
 
Aktywna na rynku to cykl spotkań organizowanych w ramach Kobiety biznesu przez Oblicza kobiety
 
Celem spotkań jest zaktywizowanie kobiet, odkrywanie swojego potencjału i potrzeb, odnajdywanie się we współczesnych realiach na rynku pracy, umiejętność połączenia roli mamy oraz działań zawodowych
 
Zapraszamy wszystkie kobiety, które chcą wejść w głąb siebie, na nowo usłyszeć pragnienia swojego serca, nauczyć się przedsiębiorczości i zacząć aktywnie działać.
 
Jeśli chcesz świadomie kierować swoją karierą zawodową, to miejsce dla Ciebie. Odkryj swój potencjał i stań pewna siebie naprzeciw wyzwaniom współczesnego świata biznesu.
 
Spotkanie poprowadzi Tomasz Sztreker
Prezes Polskiej Akademii Biznesu, absolwent Szkoły Głównej Handlowej oraz Akademii Teatralnej w Warszawie. Jest autorem artykułów z dziedziny biznesu i rozwoju osobistego. Pracował w TVN CNBC, I Programie Polskiego Radia, a także Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Teatrze Narodowym. Był producentem teatralnym. Ma za sobą kilka tysięcy godzin pracy jako trener, ponad trzysta godzin jako coach oraz około 100 przeprowadzonych konsultingów biznesowych. Organizator wielu konferencji biznesowych. Współtworzy audycję na temat etyki biznesu w Radio Plus. Interesuje się połączeniem nauki i religii oraz teatrem. Właściciel kawiarni Agere Contra.
 
Udział w projekcie jest bezpłatny. Wymagane są zapisy przez formularz – ilość miejsc ograniczona.
 
Miejsce spotkania: kawiarnia Agere Contra ul. Chłodna 2/18 w Warszawie.
To wydarzenie już się odbyło. Nie można się na nie zapisać.
Gdzie: Warszawa
Kiedy: 11 marca 2020; 18:30:00
Do kiedy: 11 marca 2020; 20:30:00
Organizator: Oblicza Kobiety

Cena: bezpłatne Zobacz to wydarzenie na Facebooku Zobacz na dużej mapie