Wydarzenie

Historie mojego życia – Brak kciuków nie wyklucza

Zapraszamy na cyk spotkań online:
#zostańwdomuidziałaj
#obliczakobietyonline

Historie mojego życia – Brak kciuków nie wyklucza

Będziemy spotykać z wyjątkowymi kobietami, które na codzień dokonują heroicznych czynów. Podzielą się one z nami swoją historią oraz opowiedzą jak pokonują trudności i są spełnionymi kobietami.
 
Gość specjalny:
Agata Czajkowska – mama trójki dzieci, fotograf, autorka bloga kulinarnego, kobieta z tysiącem pomysłów do działania. Na codzień mierząca się z walką o pomoc dla swojej córki Asi, która urodziła się bez kości promieniowych i kciuków.
 
Spotkanie poprowadzi:

EWA SZTREKER

jurystka, twórczyni projektu Oblicza Kobiety, absolwentka Szkoły Liderów Nowej Ewangelizacji na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie. Związana z duchowością ignacjańską, św. Josemaria Escriva oraz olbrzymia fanka św. Teresy od Jezusa. Tworzyła takie inicjatywy jak: Modna Katoliczka, Skrzydlaty Sandał czy Niepokonani. Razem z tatą i bratem od 2013 r. prowadzą Fundację Wiara w Biznesie. Przeprowadziła ponad 50 spotkań dla kobiet, w których wzięło udział tysiąc kobiet. Jest członkiem Krajowej Rady Duszpasterskiej ds Kobiet. Prowadzi ogólnopolskie badania związane z sytuacją kobiet na rynku pracy oraz duchowymi potrzebami kobiet. Dusza przedsiębiorcy z sercem prospołecznym. Katoliczka z przywiązaniem do tradycji. Marzycielka, zakochana w powieściach historycznych oraz prawniczych. Autorka bloga: powołanadobuntu.pl
 
Spotykamy się na naszym profilu na facebooku Oblicza Kobiety i będziemy rozmawiać z Wami na żywo.
 
14 kwietnia 2020 r. (poniedziałek) godz. 20:00
 
To wydarzenie już się odbyło. Nie można się na nie zapisać.
Gdzie:
Kiedy: 14 kwietnia 2020; 20:00:00
Do kiedy: 14 kwietnia 2020; 21:00:00
Organizator: oblicza Kobiety

Cena: bezpłatne Zobacz to wydarzenie na Facebooku