17 października 2019

Przepis na małżeństwo

Oblicza Kobiety

Rodzina jest obecnie atakowana z każdej strony. Narracja prowadzona przez telewizję i internet kreuje jej zdeformowany obraz. Media sugerują, jakoby instytucja rodziny nie była już podstawową komórką zdrowej tkanki społeczeństwa. Przepis na małżeństwo podawany w środkach masowego przekazu prowadzi wprost do rozwodu. Ta moda nie musi dotykać nas wszystkich.

W odpowiedzi na kryzys rodzin oraz olbrzymią skalę rozwodów powstał pomysł warsztatów skierowanych do kobiet.

Kim jest twórczyni warsztatów?

przepis na małżeństwo

Ewelina Heine, redaktor naczelna magazynu dla kobiet meLADY, autorka książki, tłumacz, organizatorka warsztatów „Przepis na małżeństwo”, z wykształcenia filolog angielski, z powołania promotorka kobiecości, prywatnie szczęśliwa żona i mama trójki dzieci.

Swoją życiową misję odnalazła w pomaganiu kobietom w pielęgnowaniu ich kobiecości oraz trosce o małżeństwo i dobro rodziny.

Jej przygoda redaktorsko-wydawnicza rozpoczęła się w 2009 roku, kiedy to podjęła się tłumaczenia książki dla kobiet z języka angielskiego na język polski. Książka „Potęga kobiecości” została wydana przez katolickie Wydawnictwo Bernardinum w 2012 roku. W 2013 roku wydała swoją własną książkę „Kobieta szczęśliwa”. Na przestrzeni 2014/2016 roku była twórczynią oraz redaktorem naczelnym magazynu meLADY, magazynu kobiety z wartościami, wydawanego przez katolickie Wydawnictwo Bernardinum. Od kilku lat publikuje artykuły do magazynów o tematyce kobiecej, małżeńskiej i rodzinnej.

Przepis na małżeństwo

Ewelina Heine prowadzi obecnie katolickie warsztaty dla kobiet „Przepis na małżeństwo”. Inspiracją do stworzenia warsztatów były szokujące dane statystyczne GUSu, na które trafiła czytając artykuł dotyczący liczby rozwodów w Polsce na przestrzeni lat 1980-2015.

Warsztaty podzielone są na kilka bloków tematycznych:

  1. Panel kobiecość i małżeństwo
  2. Panel wizażowy
  3. Panel stylistyczny
  4. Panel kobieca przemiana

Prelegentki warsztatów „Przepis na małżeństwo” to niezwykłe kobiety, specjalistki w swojej branży. Dzielą się z uczestniczkami swoim przeżywaniem kobiecości i małżeństwa.

Jeśli chcesz się przekonać, że małżeństwo może być wielką przygodą koniecznie śledź na facebooku Przepis na małżeństwo!

 

 

 

 


Oblicza Kobiety

Niech świat na nowo odkryje piękno kobiety!

Następny wpis

Powiązane treści