21 października 2020

Ograniczenia są w głowie

Oblicza Kobiety

Historie mojego życia

Zaczynamy nowy cykl spotkań online zatytułowanych Historie mojego życia. Spotykamy się z wyjątkowymi kobietami, które na codzień dokonują heroicznych czynów. Podzielą się one z nami swoją historią oraz opowiedzą jak pokonują trudności i są spełnionymi kobietami.

Ograniczenia są w głowie

W dorosłym życiu nakładamy na siebie ograniczenia związane z naszym wewnętrznym strachem, bo nie wypada, bo ktoś oceni, bo co powiedzą inni. Blokują nas one przed działaniem i rozwinięciem skrzydeł.
Jak sobie z nimi radzić? Jak je pokonywać? Jak się z nich wyzwolić?
Zapraszamy do obejrzenia spotkanie z niezwykłą kobietą – Anną Sobiecką. Mierzy tylko 124 cm wzrostu, ale nie przeszkadza jej to w pokonywaniu gór. Żyje pełnią życia. Pokazuje, że ograniczenia są tylko w głowie. Błędy i upadki nie są niczym złym i nie wolno ich unikać, ponieważ to one pozwalają nam wzrastać i rozwijać się. Spotkanie prowadzi Ewa Sztreker założycielka Oblicza Kobiety.

Ograniczenia są w głowie

Historie mojego życiaSpotykamy się z wyjątkowymi kobietami, które na codzień dokonują heroicznych czynów. Podzielą się one z nami swoją historią oraz opowiedzą jak pokonują trudności i są spełnionymi kobietami.Dzisiejszy temat: Ograniczenia są tylko w głowieZapraszamy dziś na spotkanie z niezwykłą kobietą – Anną Sobiecką. Mierzy tylko 124 cm wzrostu, ale nie przeszkadza jej to w pokonywaniu gór. Żyje pełnią życia. Pokazuje, że ograniczenia są tylko w głowie.

Opublikowany przez Oblicza Kobiety Wtorek, 20 października 2020

 

Gość specjalny: Anna Sobiecka

absolwentka Ekonomii i Administracji na Politechnice Warszawskiej. Od lat działa w stowarzyszeniach i fundacjach. Jest aktywnie związana z Ruchem Focolari oraz Ekonomią Komunii. Aktualnie pracuje w administracji rządowej: Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Wychowała się na wsi i jest najmłodsza z pięciorga rodzeństwa. Ania urodziła się z chorobą genetyczną- achondroplazją i mierzy 124 cm wzrostu. Jednak żyje pełnią życia. Pokazuje, że ograniczenia są tylko w głowie. Skupia wokół siebie wielu przyjaciół. Zrozumie, podpowie dobre słowo i dodaje sił. Na jej twarzy zawsze można zobaczyć uśmiech, który promieniuje na innych. Uwielbia podróże – te małe i duże. Z pasją zdobywa szczyty górskie, pokonuje wyprawy rowerowe, a od pewnego czasu próbuje swoich sił na warsztatach z IMPRO. Cieszy się z małych wyzwań każdego dnia i gdy inni stawiają jeden krok, ona robi dwa, ale się tym nie przejmuje.


Oblicza Kobiety

Niech świat na nowo odkryje piękno kobiety!

Powiązane treści