3 kwietnia 2020

Chrześcijański wymiar sukcesu

Oblicza Kobiety
Kolejny live w ramach cyklu #zostańwdomuidziałaj #obliczakobietyonline. Wspólnie szukamy rozwiązań jak dobrze wykorzystać czas kwarantanny, aby wejść w głąb siebie, odkryć swoje pasje i pragnienia serca.
Już za chwilę zaczynamy Wielki Tydzień – najważniejszy czas w życiu każdego katolika. Warto dobrze przygotować się, aby jak najowocniej przeżyć ten czas.
 

W trakcie spotkania zastanowimy się:

? nad znaczeniem słowa SUKCES i jego obecnej dużej popularności
? zobaczymy czy i co mówi nauczanie katechizmu na temat sukcesu
? poszukamy i przyjrzymy się z bliska Kobietom Sukcesu
 

Poszukamy odpowiedzi również na kluczowe pytania:

? Czym jest sukces?
? Po czym poznać, że go osiągnąłeś?
? Czy możliwe, że juz osiągnęłaś swój sukces, ale tego nie dostrzegasz?
 
Zapraszam do oglądania. ?

Chrześcijański wymiar sukcesu

Chrześcijański wymiar sukcesu (spotkanie online)Kolejny live w ramach cyklu #zostańwdomuidziałaj #obliczakobietyonline. Wspólnie szukamy rozwiązań jak dobrze wykorzystać czas kwarantanny, aby wejść w głąb siebie, odkryć swoje pasje i pragnienia serca. Już za chwilę zaczynamy Wielki Tydzień – najważniejsze czas w życiu każdego katolika. ?W trakcie spotkania zastanowimy się:? nad znaczeniem słowa: SUKCES i jego obecnej dużej popularności? zobaczymy czy i co mówi nauczenie katechizm na temat sukcesu? poszukamy i przyjrzymy się z bliska Kobietom SukcesuPoszukamy odpowiedzi również na kluczowe pytania:? Czym jest sukces?? Po czym poznać, że go osiągnąłeś?? Czy możliwe, że juz osiągnęłaś swój sukces, ale tego nie dostrzegasz?Zapraszam do oglądania. ?

Opublikowany przez Oblicza Kobiety Piątek, 3 kwietnia 2020


Oblicza Kobiety

Niech świat na nowo odkryje piękno kobiety!

Powiązane treści