1 października 2020

Różańcowy challenge vol 2

Oblicza Kobiety
Zaczynamy akcję #różańcowychallenge Przez cały październik wspólnie modlimy się na różańcu. Tak samo jak rok temu każdego dnia w relacjach stories znajdziecie rozważania i inspiracje.
 
Zasady są proste:
? Codziennie odmawiamy jedną 10-tkę różańca
? Tylko 3 minuty w ciągu dnia
? Czekają na Ciebie każdego dnia krótke rozważania i inspiracje w stories.
? W każdą środę i sobotę spotykamy się o 21:00 na żywo, aby wspólnie się pomodlić.
? Wrzucaj zdjęcia z różańcem z miejsca, gdzie akurat się modlisz. Pamiętaj, aby oznaczyć profil @oblicza kobiety i dodać hasztagi #obliczakobiety #różańcowychallenge
? W każdą niedzielę będzie ze zdjęć w tygodniu losować jedną osobę, która będzie mogła wygrać nagrodę m.in książkę Wielki Foch @edycja_swietego_pawla , O godności kobiety @wydawnictwosumus czy różaniec.
 
Startujemy 1 października się o 21:00 na żywo na instagramie i facebooku, aby wspólnie dobrze zacząć ten miesiąc i się pomodlić.
Odkryjesz moc różańca jakiej nie znasz! Zalejmy razem cały internet zdjęciami różańca <3

Różańcowy challenge

Jeśli chcesz zacząć żyć pełnią, czerpać radość z każdej chwili, to tej jesieni właśnie się to stanie. Wyrusz razem ze mną w najlepszą podróż swojego życia. Odkryj swój potencjał, spełnił swoje marzenia i odważ się być sobą.Jeśli szukasz siły, aby wytrwać i dokonać trwałej zmiany zachęcam, abyś dziś z nami o 21:00 zaczęła odmawiać jedną dziesiątkę różańca przez cały październik.#różańcowychallengeDzięki Twoje stałemu wsparciu na Patronite wspólnie możemy rozwinąć Oblicza Kobiety. https://patronite.pl/obliczakobiety

Opublikowany przez Oblicza Kobiety Czwartek, 1 października 2020


Oblicza Kobiety

Niech świat na nowo odkryje piękno kobiety!

Następny wpis

Powiązane treści