16 października 2020

Kreatywne spotkania dla kobiet

Ewa Sztreker

Dynamiczna sytuacja zmusza nas, aby wychodzić jej na przeciw. Nie byłybyśmy sobą gdybyśmy nic w tym temacie nie zrobiły. Siedziałam do 3 w nocy szukając odpowiedniego rozwiązanie do sytuacji. I dziś przychodzę do Ciebie z naszą propozycją!

SPOTKANIA KREATYWNE

Może pamiętasz jak dzieliłam się na początku września, że niepozorny zakup ukulele pociągnął u mnie lawinę bardzo pozytywnych zmian. Szukałam dla siebie przestrzeni, która pozwoli mierzyć się z emocjami i stawić czoło lękom. Kiedy wróciłam do korzeni swoich marzeń z dzieciństwa znalazłam klucz do siebie. Okazała się nim szeroko pojęta kultura i sztuka: muzyka, słowo pisane, taniec, śpiew, opera czy malowanie. Kiedy wdrożyłam to w życie rozbudziłam w sobie olbrzymie zakurzone pokłady kreatywności i energii do działania.

Dlatego przychodzę Ciebie i chcę się tym dzielić.  Oderwać Twoje myśli od codziennych trosk i zmartwień. Pomóc zmienić optykę, aby dostrzec otaczają nas piękno świata. Mamy przygotowane dwie propozycje.

SPOTKANIA KREATYWNE DLA KOBIET

Dynamiczna sytuacja zmusza nas, aby wychodzić jej na przeciw. Nie byłabym sobą gdybym nic w tym temacie nie zrobiła. Siedziałam do 3 w nocy szukając odpowiedniego rozwiązanie do sytuacji. I dziś przychodzę do Ciebie z naszą propozycją:SPOTKANIA KREATYWNE Może pamiętasz jak dzieliłam się na początku września, że niepozorny zakup ukulele pociągnął u mnie lawinę bardzo pozytywnych zmian. Szukałam dla siebie przestrzeni, która pozwoli mierzyć się z emocjami i stawić czoło lękom. Kiedy wróciłam do korzeni swoich marzeń z dzieciństwa znalazłam klucz do siebie. Okazała się nim szeroko pojęta kultura i sztuka: muzyka, słowo pisane, taniec, śpiew, opera czy malowanie. Kiedy wdrożyłam to w życie rozbudziłam w sobie olbrzymie zakurzone pokłady kreatywności i energii do działania. Dlatego przychodzę Ciebie i chcę się tym dzielić. Oderwać Twoje myśli od codziennych trosk i zmartwień. Pomóc zmienić optykę, aby dostrzec otaczają nas piękno świata. Mamy dwie propozycje:> Kreatywne spotkania: sztuka i emocje – spotkania stacjonarne dla maksymalnie 5 osób!Przez muzykę, obraz, słowo rozbudzisz swoją wyobraźnie. Będziemy nawzajem czerpać z własnej z własnej kreatywności i dzielić się swoimi inspiracjami.Widzimy się w kawiarni Agere Contra w Warszawie.> Kreatywne spotkania – w poszukiwaniu inspiracji- spotkania online dla stałej zamkniętej grupySpotykamy się na zamkniętej platformie, gdzie będzie możliwość włączenie kamery i ze sobą rozmawiać.Skupimy się na rozwijaniu Twoich marzeń, pasji. Rozbudzisz swoją wyobraźnie. Odkryjesz siłę kobiecego potencjału.Będziemy nawzajem czerpać z własnej z własnej kreatywności i dzielić się swoimi inspiracjami.UWAGA – spotkania mają charakter bezpłatny. Chcemy wyjść na przeciw obecnej sytuacji i Waszym potrzebom. W razie potrzeby i ich popularności będziemy tworzyć kolejne grupy i dodatkowe terminy. Na pozostałych spotkaniach stacjonarnych wprowadzamy limity osób oraz w zależności od sytuacji będziemy przenosić je do przestrzeni online.Szczegóły na naszej stronie: www.obliczakobiety.pl/wydarzenia P.S. Na końcu BONUS! Ponieważ byłam zestresowana, Daniel (operator) rozśmieszał mnie rymowankami. Na koniec zostawiłam dla Was jego autorskie popisy.

Opublikowany przez Oblicza Kobiety Piątek, 16 października 2020

SZTUKA I EMOCJE

Przez muzykę, obraz, słowo rozbudzisz swoją wyobraźnie. Będziemy nawzajem czerpać z własnej z własnej kreatywności i dzielić się swoimi inspiracjami.

Na czym będą polegać spotkania?
W małej grupie 5 osobowej będziemy przez bezpośredni kontakt ze sztuką wyrażać swoje emocje. Każde spotkanie to szereg ćwiczeń, gdzie korzystając z różnych naszych receptorów będziemy pobudzać nasze zmysły i uczucia.

Widzimy się w kawiarni Agere Contra w Warszawie. Spotkania stacjonarne dla maksymalnie 5 osób!

Spotkania kreatywne: sztuka i emocje

W POSZUKIWANIU INSPIRACJI

Spotykamy się na zamkniętej platformie, gdzie będzie możliwość włączenie kamery i ze sobą rozmawiać. Skupimy się na rozwijaniu naszych marzeń, pasji. Rozbudzisz swoją wyobraźnie. Odkryjesz siłę kobiecego potencjału. Będziemy nawzajem czerpać z własnej z własnej kreatywności i dzielić się swoimi inspiracjami. Spotkania online dla stałej zamkniętej grupy

Kreatywne spotkania – w poszukiwaniu inspiracji

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniach?

  • znajdziesz przestrzeń do wyrzucenia z siebie nadmiaru emocji
  • zajęcia twórcze obniżą Twój poziom stresu
  • poznasz wiele ciekawostek ze świata muzyki, literatury oraz malarstwa
  • rozwijanie kreatywności pomoże Ci w poszukiwaniu rozwiązań różnych sytuacji z Twojego życia
  • lepiej poznasz siebie
  • nauczysz się jak kontrolować swój stres oraz emocje

 

UWAGA – spotkania mają charakter bezpłatny. Chcemy wyjść na przeciw obecnej sytuacji i Waszym potrzebom. W razie potrzeby i ich popularności będziemy tworzyć kolejne grupy i dodatkowe terminy. Wszelkie informacje znajdziesz bezpośrednio na stronie wydarzeń.


Ewa Sztreker

Jurystka z duszą przedsiębiorcy i sercem prospołecznym. Katoliczka z przywiązaniem do tradycji. Marzycielka, zakochana w powieściach historycznych oraz prawniczych. Autorka bloga: powołanadobuntu.pl oraz twórczyni projektu Oblicza kobiety. W wolnych chwilach uwielbia długie filozoficzne rozmowy.

Poprzedni wpis
Następny wpis

Powiązane treści