Wydarzenie

Jak wygrać każdy konflikt? (spotkanie online)

Zapraszamy na cyk spotkań online:
#zostańwdomuidziałaj
#obliczakobietyonline

Jak wygrać każdy konflikt?

Konflikt to nie jest nic przyjemnego. Pojawiają się emocje, które są trudne, stres, wzrasta napięcie. Uciekamy często przed konfrontacją z obawy przed zranieniem. A czy każdy konflikt musi być czymś złym? Czy może nas on czegoś nauczyć o nas samych?

Zapraszamy do rozmowy z
Anna Saczuk Mediator Rozwiązuję problemy w rodzinie i biznesie

mediator, facylitator, mentor, menedżer
Ponaddwudziestoletnie doświadczenie zawodowe w międzynarodowym biznesie i administracji publicznej oraz w doradztwie dla kadry zarządzającej firm i organizacji.
Mediator z 15stoletnią praktyką, m.in. mediator sądowy, mediator przy Ministrze Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej i Konfederacji Lewiatan, członek Międzynarodowego Centrum Mediacji, sędzia międzynarodowych zawodów w mediacji gospodarczej przy ICC w Paryżu, koordynator projektu mediacji międzynarodowych w sporach rodzinnych.
Specjalizuje się w sprawach rodzinnych i gospodarczych, a także sporach zbiorowych pracy oraz w procesach grupowych. Prowadzi mediacje na rynku krajowym i w sprawach międzynarodowych. Biegle posługuje się językami: francuskim, angielskim, hiszpańskim, włoskim, zna rosyjski i mandaryński.
 

Spotkanie poprowadzi:

EWA SZTREKER

jurystka, twórczyni projektu Oblicza Kobiety, absolwentka Szkoły Liderów Nowej Ewangelizacji na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie. Związana z duchowością ignacjańską, św. Josemaria Escriva oraz olbrzymia fanka św. Teresy od Jezusa. Tworzyła takie inicjatywy jak: Modna Katoliczka, Skrzydlaty Sandał czy Niepokonani. Razem z tatą i bratem od 2013 r. prowadzą Fundację Wiara w Biznesie. Przeprowadziła ponad 50 spotkań dla kobiet, w których wzięło udział tysiąc kobiet. Jest członkiem Krajowej Rady Duszpasterskiej ds Kobiet. Prowadzi ogólnopolskie badania związane z sytuacją kobiet na rynku pracy oraz duchowymi potrzebami kobiet. Dusza przedsiębiorcy z sercem prospołecznym. Katoliczka z przywiązaniem do tradycji. Marzycielka, zakochana w powieściach historycznych oraz prawniczych. Autorka bloga: powołanadobuntu.pl

Spotykamy się na naszym profilu na facebooku Oblicza Kobiety i będziemy rozmawiać z Wami na żywo.

22 kwietnia 2020 r. (środa) godz. 09:30

To wydarzenie już się odbyło. Nie można się na nie zapisać.
Gdzie:
Kiedy: 22 kwietnia 2020; 09:30:00
Do kiedy: 22 kwietnia 2020; 10:30:00
Organizator: Oblicza Kobiety

Cena: bezpłatne Zobacz to wydarzenie na Facebooku