30 października 2020

Akcja społeczna: Wybieram miłość – pomóżmy kobietom

Oblicza Kobiety

Podjęliśmy się w naszym zespole realizacji bardzo ważnego zadania. Nie będziemy czekać, aż ktoś za nas wykona tę pracę. Podejmujemy się zrealizowania oddolnie 7 postulatów, których celem jest dobro i wsparcie kobiet.

Startujemy z akcją społeczną WYBIERAM MIŁOŚĆ. Napisaliśmy list otwarty adresowany do wszystkich kobiet. Jego całkowita treść jest dostępna pod linkiem:

www.wybierammilosc.com

Wierzymy głęboko, że tylko przez jedność i współpracę jesteśmy w stanie dokonać niemożliwego. Zwracam się do Ciebie z prośbą o udzielenie nam poparcia i dołączenia do naszej akcji.

W social mediach zamieszczamy zdjęcia z kartką, na której jest napis: #WYBIERAM MIŁOŚĆ. Oprócz tego przygotowałyśmy nakładkę na zdjęcie profilowe na facebooku – dostępna jest TUTAJ.

Jeśli bliskie jest Twojemu sercu nasze działanie i chciałabyś wspólnie zrealizować z nami 7 postulatów, to od przyszłego tygodnia zaczynamy pracę w 7 zespołach, które przez najbliższe 3 miesiące będą aktywnie działać nad opracowaniem w najkrótszym czasie konkretnych rozwiązań, które będziemy mogli wcielić w życie.

Bardzo prosimy o pamięć w modlitwie i zamawianie Mszy Świętych w tej intencji. Jest to podstawa, aby udało się zjednoczyć i zacząć działać poza podziałami.


Oblicza Kobiety

Niech świat na nowo odkryje piękno kobiety!

Powiązane treści