Kobieta biznesu

Uwierz w siebie i zacznij działać

Obecna olbrzymia dynamika rynku pracy powoduje, że potrzeba niezwykłej elastyczności i umiejętności adaptacji, aby zdobyć i utrzymać swoje stanowisko. Już od podjęcia pierwszych kroków na drodze kariery zawodowej rozpoczynamy wyścig szczurów, w którym nie ma przyzwolenia na chwilę słabości. Co w momencie, kiedy wydarzy się niespodziewana sytuacja życiowa, ciąża, choroba dziecka? Szczególnie kobieta staje przed trudnymi wyborami – kariera zawodowa czy rodzina? Wchodząc na rynek pracy narzuca nam się męski styl działania – bądź twarda, żądna krwi, a swoją emocjonalność schowaj głęboko w sobie. Jak w tych warunkach zachować swoją kobiecość? Jak odkryć swoje powołanie? Jak postawić pierwsze kroki na rynku pracy? Jak wrócić do aktywności zawodowej po urodzeniu dziecka? Jak zmierzyć się z presją środowiska? Jak odważyć się na zmianę w swoim życiu?

Przedsiębiorczość jako styl zarządzania swoim życiem

Przedsiębiorczość jest integralną częścią naszego życia, która ma duży wpływ na kształtowanie naszych postaw, działań i poglądów.


Naszym celem jest wspieranie rozwoju przedsiębiorczości wśród kobiet, rozwoju na płaszczyźnie osobistej i zawodowej, promowanie wartości w oparciu o Katolicką Naukę Społeczną.

KOBIETA BIZNESU pomoże Ci odkryć swoje powołanie życiowe, zbudować swoją osobistą markę, odnaleźć się na rynku pracy, dostarczy odpowiednie narzędzia do osiągnięcia Twojego sukcesu.

Kobiety są lepszymi przedsiębiorcami
od mężczyzn!

…ale cały czas o tym zapominają. To one potrafią świetnie ogarnąć logistycznie plan dnia, trójkę dzieci, zakupy, finanse, wspólne wakacje, obiad i pracę zawodową, znajdując przy tym czas dla siebie i męża. Myślisz, że to niemożliwe? Pokażemy Ci jak bez presji otoczenia, wykorzystując swoje możliwości będziesz mogła osiągnąć Sukces! Uzyskane umiejętności niezwykle ułatwią CI codzienne funkcjonowanie zarówno w środowisku biznesowym jak i rodzinnym czy osobistym.

Odkryj swój potencjał

Zapraszamy wszystkie kobiety, które chcą wejść wgłąb siebie, na nowo usłyszeć pragnienia swojego serca i zacząć aktywnie działać!

Nasze działania skierowane są do kobiet, a w szczególności:

  • młodych dziewczyn w wieku 18-24, które dopiero szukają i odkrywają pomysł na swoją drogę zawodową oraz zaczynają stawiać pierwsze kroki na rynku pracy,
  • kobiet w wieku 25-35, które mają pierwsze doświadczenia zawodowe na swoim koncie i chciałyby usystematyzować swoje umiejętności z zakresu rozwoju osobistego i zawodowego, podwyższyć kwalifikacje zawodowe i pogłębić wiedzę z zakresu przedsiębiorczości,
  • młodych mam, które na czas urlopu wychowawczego wyszły z rynku pracy i chciałyby na niego powrócić.